Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ high voltage led strip light ] Gelijke 278 producten.
Beste kwaliteit Enkele Kleur 3 Smd9240 Led Module Bewegwijzering Licht Outdoor Lens 3.5w Lampen 12v
| Stroom: | 1.5W |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Type: | LED -modules |
Hoge kwaliteit Verschillende led-module en Beste producten Enkele Kleur 3 SMD9240 Led Module Signage Licht Outdoor Lens 3.5w Lampen 12v uit China, China's toonaangevende productmarkt Enkele Kleur LED-module 3.5
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
Hoogrendement Neon LED Flexibele Aquariumverlichtingsband 12V Led Lampen Waterdicht Zacht LED Flex Neon Licht
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
Ultrathin zilver AC200V LED stroomvoorziening 400W constante spanning LED-driver voor strooklichten
| Modelnummer: | XH-400W |
|---|---|
| Uitgangspanning: | 12V |
| Ingangsspanning: | 200-240V |
Hoge helderheid SMD2835 180LM RGB 1.2W DC12V LED-lichtmodule voor buiten- en binnenreclame
| Lichthoek: | 160 ° |
|---|---|
| Levensduur: | 30000H |
| Kleur: | R/G/B/W |
DC12V RGB LED Panel SMD2835 High-Density Array for Indoor Outdoor Advertising Signs
| Lichthoek: | 160 ° |
|---|---|
| Levensduur: | 50000H |
| Kleur: | RGB |
IP65 SMD2835 RGB LED Module High Intensity 150 Lumen 1.5W for 12V Outdoor Signs
| Lichthoek: | 160 ° |
|---|---|
| Levensduur: | 30000H |
| Kleur: | Wit |
Ultra Slim LED Power Supply CE RoHS Approved 12V 24V Constant Voltage Driver Adapter for Outdoor LED Module Strips Light
| Over spanningsbeveiliging: | Ja |
|---|---|
| Trefwoorden: | Waterdichte LED -voeding 12V 400W |
| Invoeren: | AC90-265V |
24V 8mm Maïskolf Geleide Bandstrook Flexibele Lichte IP20 5 Meters/Broodje voor Decoratie
| Modelnummer: | Maïskolf-240 |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | DC24V |
| Verlichtingskleur: | 2700k 3000k 4000k 6500k |

