Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ high voltage led strip light ] Gelijke 278 producten.
12V IP67 Waterdichte Geleide Strokenvoeding 10W tot 200W met Ce ROHS
| spanning: | 12v 24v |
|---|---|
| Verpakking Details: | karton |
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
DC 12V 3 stuks SMD 5050 Diffuse RGB LED Pixel, Adreserbare RGB LED Strip 30mm led pixel puntlicht
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
AC 220V AAN Constante het Voltage van hoofd gelijkstroom 12V gelijkstroom 24V Bestuurdersvoeding voor LEIDENE Stroken
| Verpakking Details: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W: 11KGS N.W.: 10KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
AC 90 - 130V 10W Constante het Voltage LEIDENE van kabeltelevisie Voedingtransformator voor LEIDENE Stroken
| Verpakking Details: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W: 11KGS N.W.: 10KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Fabriek DC36V 120W 250W Led Schakelvoeding voor Led Light Strip 36v Led Driver Waterdicht IP67 Voeding
| Modelnummer: | XH-250W |
|---|---|
| Uitgangspanning: | 36V |
| Invoerspanning: | 170-265V |
12V LEIDENE Machtstransformator voor LEIDENE Stroken, 20W 30W 60W 100W 150W
| spanning: | 12v 24v |
|---|---|
| Verpakking Details: | karton |
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
DC 12V 3 stuks SMD 5050 Diffuse RGB LED Pixel, led dot lichten Adreserbare RGB LED Strip 30mm led pixel punt licht
| Levertijd: | 3-5 Werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
Openlucht Waterdichte Constante Voltage LEIDENE Voeding DC12V 100W IP67
| Temp werken: | -30℃--+50℃ |
|---|---|
| Materiaal: | Ijzershell |
| kleur: | grijs |
150W Constante Spanning LED Voeding Voor CCTV, 24V LED Driver
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -30°C-+50°C |
| Beschermingsklasse: | IP67 |
10W de Constante het Voltage LEIDENE van DC12V 0.83A Voeding van DC12V voor Openluchtlampen
| Verpakking Details: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W: 11KGS N.W.: 10KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |

