Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ high voltage led strip light ] Gelijke 278 producten.
Constante het Voltage LEIDENE van DC24V 2.5A Voeding voor LEIDENE Kanaalbrief/RGB LEIDEN Pixel
| Verpakking Details: | 38*29*15CM/50PCS G.W: 16KGS N.W.: 15KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Openlucht Constante Voltage LEIDENE 18V AC gelijkstroom Voeding voor LEIDENE Kanaalbrieven
| Verpakking Details: | 47*24*17.7CM/45PCS G.W: 14KGS N.W.: 13KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Constante het Voltage LEIDENE van gelijkstroom 5V 60 W 330mA Voeding met 2 JAARgarantie
| Verpakking Details: | 38*29*15CM/50PCS G.W: 16KGS N.W.: 15KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Constante Voltage LEIDENE Voedingbestuurder
| Verpakking Details: | 47*24*17.7CM/45PCS G.W: 14KGS N.W.: 13KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Constante het Voltage LEIDENE van de kortsluitingbescherming Voedingdc12v 20W Openluchtlichten
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 50000pcs per maand |
Openluchtip67 9mm Geleide Flexibele Strook Enige Kleur 3 Jaar Garantie
| Uitgangsspanning: | DC5V |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 0.3W |
| kleur: | RGB full color |
De hoge Helderheid leidde Geleide Flexibele Strook 12V SMD 2835 van het Neon de Flexibele Neon Teken voor Openluchtembleem
| Inputvoltage (V): | DC12V |
|---|---|
| Lampmacht: | 10W/M |
| CRI (Ra>): | 80 |
LED Driver 12V 100W LED Voeding Waterdicht IP67 LED Transformator voor LED Tape LED Strip Binnen Buiten
| Itemsnaam: | Stroomvoorziening |
|---|---|
| Schaalmateriaal: | Aluminiumlegering |
| IP -klasse: | IP67/IP65 |
Waterdichte 30W Constante Voltage LEIDENE Voeding 12V 24V voor LEIDENE Modules
| Verpakking Details: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W: 11KGS N.W.: 10KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Het Punt LEIDENE van IP67 RGBW 2.5W Smd3535 DMX512 DC24V 50mm Lichte Mirakelboon
| Productnaam: | H5010P24V1.0 RGBW |
|---|---|
| IP rang: | IP67 |
| Kleur: | RGBW |

