Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 5050 rgb led strip light ] Gelijke 95 producten.
Groothandel Super Heldere Flexibele Verlichte LED Strips Licht Flexibele SMD 5050 LED Strip Licht Flexibele PCB DC12V
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Bescherming: | IP65 |
| Matriaal-: | Pc |
De blauwe Amber Roze Venster Flexibele LEIDENE Strook steekt 110V aan/220v 108W/Spoel
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 50000M per maand |
Led Neon Strip Licht SMD 2835 5050 Flexibele Led Verlichting RGB Binnen en Buiten Decoratie Verlichting
| Bemonsteringstijd: | 7 werkdagen |
|---|---|
| IP -beoordeling: | IP65 |
| Verrichtingsvoltage: | 12V/24V |
Smart Flexible Indoor DV12V SMD5050 RGB LED lichtstrook kleurrijke lichtstrook voor huisversiering
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
|---|---|
| Chipmateriaal: | Ingan, Algainp, Gap, Epistar, 5050 RGBW LED |
| Garantie: | 2 jaar |
60Leds RGB DMX LED Strip Neon Lampen voor residentiële verlichting Commerciële verlichting
| Spanning: | Gelijkstroom 12/24V |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Levensduur: | 35000Uren |
48 Led waterdicht LED-lensstrooklicht voor buitenborden en architecturale verlichting
| Model: | Geleid Strooklicht |
|---|---|
| Invoer: | 24V |
| Gebruik: | Binnen, buiten. |
LED Strip WS2812B WS2812 Pixels RGB Digitale LED Strip Flexibele Magic Dream
| LED Type: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Input Voltage(V): | 12V/24V |
| length: | 5m/roll |
DC 12V 3 stuks SMD 5050 Diffuse RGB LED Pixel, Adreserbare RGB LED Strip 30mm led pixel puntlicht
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
DC 12V 3 stuks SMD 5050 Diffuse RGB LED Pixel, led dot lichten Adreserbare RGB LED Strip 30mm led pixel punt licht
| Levertijd: | 3-5 Werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |

