Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 5050 rgb led strip light ] Gelijke 95 producten.
12V 2835smd 3000k 4000k 6000k Led Strip Light 24v Light Strip Waterproof 2835 Flexible Led Strip
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
12v 60leds/M Rgb Geleide Strook Ws2811 SM16703 UCS1903 5m van 20IC
| Geleid Type: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | 12V/24V |
| lengte: | 5m/roll |
Geleide het Huis Flexibele RGB LEIDENE van Strookkit wifi bluetooth amazon alexa Google Strook
| LEIDENE Hoeveelheid: | 60leds/m, 30leds/m |
|---|---|
| IP Klasse: | IP20/IP65 |
| lengte: | 5000*10mm |
5050 Smd 3 leidden LEIDENE van de Module0.75w 12v Ip67 RGB Injectie Module Geleide Strook Lichte Module
| Grootte: | 77*16.7*7.8MM |
|---|---|
| Voltage: | Gelijkstroom 12V |
| Type: | LEIDENE Modules |
LED Strip Waterproof RGB 5050 SMD LED Smart Strip Lights Remote Controlled
| LED -type: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Ingangsspanning (V): | 12V/24V |
| Lengte: | 5m/rol |
LED Strip Licht RGB 5050 Slimme Besturing 12V 5mm 10mm LED Bar Module
| Leveringstype: | OEM -service |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Item: | Warme verkoop geweven dames zomer kantoor tops |
Slimme LED-stripverlichting 5050 2835 Flexibele LED-verlichting 12V 24V 110V 220V voor huisdecoratie Energiebesparende verlichting
| Sollicitatie: | Binnen/buiten |
|---|---|
| Controle: | DMX512 |
| Oorsprong van de zending: | CHINA |
High Lumen RGB Flexible Super Bright 5050 Led Strip Light Decoratieve verlichting DC12V LED Lineair Light
| Waterdichte graad: | IP65 |
|---|---|
| Lichaamsmateriaal: | Pc |
| Wanrresy: | 2 jaar |
Flexible LED Strip Light DC12V 60led/m SMD 5050 IP67 10W RGB voor verlichting Decoratie Smart Led Strip
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
Flexible LED Strip Lights 220V 5050 Warm White 50 Meters Roll 30LEDs/Meter IP67 Outdoor & Indoor LED Rope Lights
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |

