Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 5050 rgb led strip light ] Gelijke 95 producten.
Multi-Color RGB LED Neon Strip Licht 12V IP65 Waterdichte Decoratieve Verlichting
| Spanning: | DC 12V |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Levensduur: | 50000 uur |
Waterdichte buitentuind decoratie Led strip met SMD 5050 DC 24v flexibele verlichting
| Productnaam: | geleid licht koord |
|---|---|
| Gebruik: | Decoratie voor festivals in de open lucht |
| Materiaal: | PC's |
Waterdicht SMD 5050 DC 24v Flexible Lighting LED Strip Voor outdoor festival decoratie
| Productnaam: | geleid licht koord |
|---|---|
| Gebruik: | Decoratie voor festivals in de open lucht |
| Materiaal: | PC's |
IP20 DC12v SMD5050 30led/M de Flexibele Geleide Strook van 7.2w
| LEIDENE lichtbron: | smd5050 |
|---|---|
| Kleur: | R/G/B/Y/W |
| IP: | IP20 IP65 IP68 |
8mm 320Leds COB LED Strip Aanpasbare Kleurtemperatuur voor Residentiële Verlichting Commerciële Verlichting
| Spanning: | DC 12V |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Levensduur: | 35000Uren |
DMX Madrix SMD 5050 kiest Geleide Programmeerbare Decoratief van IC van Puntlichten uit
| Posten: | Advertentiebrief |
|---|---|
| grootte: | Volgens Behoeften |
| IP-tarief: | buiten IP67 |
WS2811 het flexibele Geleide Licht van de de Kleurenkabel van de Strook Adresseerbare 5050 RGB 12V 24v 300LEDs Droom
| LEIDENE Hoeveelheid: | 60leds/m |
|---|---|
| IP Klasse: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Macht: | 14.4W/m |
Op maat gemaakte LED Strip 5050 12V/24V 60 Leds Strip 12v 24v SMD2835 RGBW Flexible LED Light Strip Decoratie
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
Miracle Bean IP65 Hoge helderheid hoge kwaliteit 12w RGB outdoor LED lineaire verlichtingsstrips
| Werktijd: | 30000H |
|---|---|
| Kracht: | 12W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |

