Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 5050 rgb led strip light ] Gelijke 95 producten.
Lens van de het Teken Lichte Module 12v van 500LM de 0.75W Geleide voor Kanaalbrief
| Controle: | UCS1903, DMX512 |
|---|---|
| Grootte: | 78*18*9MM |
| Voltage: | Gelijkstroom 12V |
DC 12V 3 stuks SMD 5050 Diffuse RGB LED Pixel, Adreserbare RGB LED Strip 30mm led pixel puntlicht
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
6W/M Dc 12v 24v SMD2835 5050 120Led/M Flex geleide lintlichten
| LEIDENE lichtbron: | SMD2835 |
|---|---|
| Kleur: | Wit/Warm Wit |
| IP: | IP20 IP65 IP68 |
Openlucht Waterdichte IP67-LEIDEN Punt Lichte 1.5W Smd5050 DC24V 50mm RGB DMX512
| Productnaam: | Z5006P24V1.0 |
|---|---|
| Macht: | 1.5W |
| Kleur: | RGB |
Ingebouwde LED-lineaire verlichting om aan de behoeften van de woonkamercorridorverlichting te voldoen
| Toepassing: | Gebouw gevelverlichting, brug, reclamebord, enz. |
|---|---|
| CRI (ra>): | 85 |
| Garantie: | 2 jaar |
Miracle Bean hoogwaardige DMX512 ip65 waterdichte kleur buiten LED lineaire lichten
| Werktijd: | 30000H |
|---|---|
| Kracht: | 12W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
Miracle Bean hoogwaardige DMX512 ip65 waterdichte kleur buiten LED lineaire lichten
| Werktijd: | 30000H |
|---|---|
| Kracht: | 12W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
Beste kwaliteit Enkele Kleur 3 Smd9240 Led Module Bewegwijzering Licht Outdoor Lens 3.5w Lampen 12v
| Stroom: | 1.5W |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Type: | LED -modules |
Hoge kwaliteit Verschillende led-module en Beste producten Enkele Kleur 3 SMD9240 Led Module Signage Licht Outdoor Lens 3.5w Lampen 12v uit China, China's toonaangevende productmarkt Enkele Kleur LED-module 3.5
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
Hoogrendement Neon LED Flexibele Aquariumverlichtingsband 12V Led Lampen Waterdicht Zacht LED Flex Neon Licht
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |

