Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 5050 rgb led strip light ] Gelijke 95 producten.
Multifunctionele verlichtingsproducten 2m per set LED-strip met FPC flexibele printplaat en Epistar5050 chip
| Spanning: | 12V |
|---|---|
| Chipbron: | SMD5050 |
| Lichte flux: | 300 Lm |
DC 12V Hoge Lumen Output Led Strip Licht 5050 300 leds Achtergrondverlichting 5M Strips Verlichting Led Licht Strip
| Itemsnaam: | LED -striplicht |
|---|---|
| LED -type: | SMD5050 |
| IP -klasse: | IP65 |
Flexibele verlichting SMD2835 DC12V RGB flexibele LED strip licht voor reclame
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Wattage: | 72 W |
| Spanning: | DC 12V |
SMD5050 DC12V RGB Flexibele LED Strip Licht voor Flexibele Muur Tape Verlichting
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Wattage: | 18W |
| Spanning: | DC 12V |
Multifunctional Lighting Products 2m Per Set LED Strip Light with FPC Flexible PCB Board and Epistar5050 Chip and support the Different color
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
IP67 Waterproof LED Strip 5050 DC12V 60LEDs/m Flexible LED Light RGB RGBW 5050 LED Strip Light
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
Best Sellers Led Light Plant Strip 12V SMD 5050 CRI 80 Flexible RGB Waterproof Led Strip Lights
| Spanning: | DC12V |
|---|---|
| Power -ingangsspanning: | AC110-220V |
| Itemtype: | Lichte Koorden |
Smd 5050 150 LEDs LED Strip Verlichting RGB Volle Kleur 5 Meter 12v LED Tape Licht Strip Lint Licht Niet Waterdicht IP20
| Leven: | 30000H |
|---|---|
| Pakket: | 5 m/string |
| Lichtgevende intensiteit: | Hoge helderheid |
5050 LED Strip Light 12V Bare Board Design Energiebesparend Flexibel licht voor borden en lineaire projecten
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, bluetooth |
Flexible LED Strip Lights 220V 5050 Warm White 5 Meters Roll 60LEDs/Meter IP67 Outdoor & Indoor LED Rope Lights
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |

