Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 5050 rgb led strip light ] Gelijke 95 producten.
12V Smd5050 RGB 60Led/M Led Strip Lights voor Kerstmisdecoratie
| LEIDENE lichtbron: | smd5050 |
|---|---|
| Kleur: | R/G/B/Y/W |
| IP: | IP20 IP65 IP68 |
Led Strip Lights SMD 5050 Flexible Waterproof Led Strip Lights Smart RGB
| LED -hoeveelheid: | 60leds/m |
|---|---|
| IP -klasse: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Stroom: | 14.4W/M |
Rgb Geleide Strook steekt 5M 60Led/M Programmable WS2811 RGB 5050 LEIDENE Strook Digitale Adresseerbare Mag aan
| IP classificatie: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
|---|---|
| lengte: | 5m/roll |
| Lampmacht: | 18W/m |
5050 24V IP65 RGB RGBW LED Strip Licht Flexibel 60LED's/M Hoog Vermogen LED Lichten
| Diensten: | OEM/ODM |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht van het product: | 0.5 kg |
Flexibele RGB LEIDENE Strooklichten
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 50000M per maand |
Decoratief RGBW 24V 12V Waterdicht Buiten Smart Led Strip Light Custom 5050 5M 10M 15M Wheel Light Strips
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
5050 maak 60leds/m 14.4W/M Flexible Led strooklicht waterdicht
| LEIDENE Hoeveelheid: | 60leds/m |
|---|---|
| Macht: | 14.4W/m |
| IP Klasse: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
Multifunctionele verlichtingsproducten 15m per set LED-strip met FPC flexibele PCB-bord en Epistar5050-chip
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Type: | LED -striplicht |
Fabrieksprijs multifunctionele verlichtingsproducten 2m per set LED-strip met FPC flexibele printplaat en Epistar5050-chip en ondersteuning van verschillende kleuren
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
Hoogwaardige producten 2m per set LED-strip met flexibele FPC-printplaat en Epistar5050-chip
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |

