Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 5050 rgb led strip light ] Gelijke 95 producten.
Flexible LED Neon Strip Hoge helderheid 12V 24V Waterdicht CE RoHS gecertificeerd Verlichtingswinkelbord voor binnen- en buitenversiering
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
| Garantie: | 2 jaar |
12w DMX512 kleur IP65 waterdicht buiten decoratieve led lichtstrook
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| IP-klasse: | IP6 |
| Werktijd: | 30000H |
Water van de Bestand Buiten RGB LEIDENE het Licht Pixelstrook voor LEIDENE Decoratieverlichting
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
Hoog lumen IP68 20mm Multi - kleur RGB LEIDEN Pixel voor Cruisesdecoratie
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
Multi - Kleuren RGB LEIDEN Pixel
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
Waterdicht nieuw groothandelskleur DMX512 SMD5050LED lineair licht
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| CRI (ra>): | 85 |
| Rijmodus: | DMX512 |
Different led module and Best products Single Color 3Led Module Signage Light Outdoor decorations
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
Beste producten Eenkleurig 3 Smd9240 Led Module Signage Light Outdoor Lens 3.5w Lights 12v
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
waterdichte indoor en outdoor 300W 12V Led Driver Led Voeding Hoge Kwaliteit IP67
| Stroom: | 250W, 300W, 350W, 400W |
|---|---|
| Chipmateriaal: | Ingan, Algainp, Gap, Epistar, 5050 RGBW LED |
| Gewicht: | 1.45kg |
High Energy Efficiency Strong Adaptability 110V 220V AC LED Driver Power Supply IP67 Waterproof For Commercial LED light
| DC-uitgangsspanning: | 12V |
|---|---|
| Invoerspanning: | AC 170-265V |
| Chipmateriaal: | Ingan, Algainp, Gap, Epistar, 5050 RGBW LED |

