Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ smd 3535 rgb led module ] Gelijke 95 producten.
SMD 3535 100LM/W 1.5W 24V IP65 50mm Rgb Geleide Module
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
|---|---|
| Kleur: | RGB volledige kleur |
| Garantie: | 3 jaar |
30000hours IP67 30mm RGB LEIDEN van 0.75W 12V SMD 3535 Pixel
| Macht: | 0.75W |
|---|---|
| Matrial: | PC Shell |
| Kleur: | RGB volledige kleur |
IP67 waterdichte 1.2W 24V 40mm rgb geleide module
| Het werk Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Macht: | 1.2W |
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
het Mirakelboon 50MM van 3W 24V IP67 rgb geleide Waterdichte module
| Macht: | 3W |
|---|---|
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
| Het werk Voltage: | DC24V |
Het landschap SMD 3535 IP65 1.5W 24V 40mm leidde Pixelmodule
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
|---|---|
| Matrial: | PC Shell |
| Bescherming: | IP65 |
Het Geleide Licht van PC Shell 1.2W 24V IP67 50MM van SMD 3535 Pixel
| Het werk Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
| Kleur: | RGB volledige kleur |
LEIDEN van de mirakelboon SMD 3535 2W 24V IP67 RGBW Pixel
| Kleur: | RGB volledige kleur |
|---|---|
| Het werk Voltage: | DC24V |
| Bescherming: | IP67 |
Decoratief RGB LEIDEN van 1.5W 24V SMD3535 H5010M24 Pixel 50mm
| Kleur: | RGB volledige kleur |
|---|---|
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
| Garantie: | 3 jaar |
Hoge Helderheid IP65 Waterdichte 12V SMD 3535 LED Modules voor Reclameverlichting Kijkhoek ° 160 Lichtstroom 100LM
| Maat: | 78 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 16G |
| LED Hoeveelheid: | 1 |
Hoge Lumen IP65 Waterdichte LED Licht Units - 12V SMD 3535 voor Bewegwijzering & Verlichting
| Maat: | 78 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 16G |
| LED Hoeveelheid: | 1 |

