Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ smd 3535 rgb led module ] Gelijke 98 producten.
Geleide het Pixellamp van PC Shell Full Color 1.5W gelijkstroom 24V 50mm IP65
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
|---|---|
| Kleur: | RGB volledige kleur |
| Garantie: | 3 jaar |
Lichten van het het pixelkoord van PC Shell IP67 30mm 0.9W de 15V geleide
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
|---|---|
| Macht: | 0.9W |
| Matrial: | PC Shell |
RGBW 50MM Rgb het Pixel Lichte Koorden van 3.5W 24V IP67
| Macht: | 3.5W |
|---|---|
| Matrial: | PC Shell |
| Het werk Voltage: | DC24V |
Volledige Kleur Waterdichte LEIDEN van 0.3W 5V IP65 20MM Pixel
| Het werk Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Macht: | 0.3W |
| Bescherming: | IP65 |
LEIDEN van de mirakelboon 0.8W 12V IP65 30MM Pixelkoord
| Matrial: | PC Shell |
|---|---|
| Macht: | 0.8W |
| Bescherming: | IP65 |
24V 60mm IP65 RGBW LED-pixelhoek 120° 1.5W Werkspanning DC24V
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Kleur: | RGB Volledige kleur |
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
LEIDEN van de mirakelboon IP67 100LM/W 0.75W 12V RGBW Pixel
| Macht: | 1W |
|---|---|
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
| Matrial: | PC Shell |
DC12V de waterdichte Geleide Lichte Module Smd2835 71mm Ip65 1W kiest de Injectie van Kleurenbacklight uit
| Punt: | geleid pixellicht |
|---|---|
| Grootte: | 71mm |
| Macht: | Enige Kleur |
Waterdicht RGB decoratief kerstdoek led kerstpunt licht voor Eave Ip IP67
| Kracht: | 0.3W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | Plastic |
Buiten LED kerstverlichting met 36 stuks / 72 stuks / 108 stuks in strijke en RGB kleur
| Kracht: | 0.3W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | Plastic |

