Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ smd 3535 rgb led module ] Gelijke 98 producten.
Buitenfaçade IP67 waterdichte 30mm lineaire verlichting flexibele gebouwverlichting LED puntlichtbron
| Installatie: | Achterste plakker/schroefinstallatie |
|---|---|
| Levenslang: | 1W |
| LED-type: | SMD3535 |
Buiten 40mm 50mm SMD3535 DMX 512 Digitale RGB Led Pixel IP67 Waterdicht
| Werkspanning: | DC24V |
|---|---|
| Materiaal: | PC-shell |
| Beoordeel vermogen: | 0,75 W |
Buiten 40mm 50mm 100mm SMD3535 DMX 512 Digitale RGB Led Pixel IP67 Waterdicht
| Werkspanning: | DC24V |
|---|---|
| Materiaal: | PC-shell |
| Beoordeel vermogen: | 0,75 W |
RGB RGBW Waterdicht LED-pixelmodule Buiten 30 mm LED-puntlicht
| Straalhoek: | 120° |
|---|---|
| CRI: | > 80 |
| Naam van het product: | LEIDEN Puntlicht |
Voortzetting van de het Pretpark Lichte Onderbreking van DMX512 de SMD5050 Geleide
| Kleur: | de enige volledige kleur van kleuren/RGB |
|---|---|
| Macht: | 0.8W |
| IP classificatie: | IP67 |
RGB 30mm LEIDEN van 1.5W Smd3535 DC24V Punt Licht Mirakel Bean Outdoor Waterproof IP67
| Productnaam: | K3006P24VA1b |
|---|---|
| IP rang: | IP67 |
| Kleur: | RGB |
Mirakel Bean Outdoor Waterproof Light IP67 1W Smd3535 DC12V RGB 40mm
| Productnaam: | K4006P12 |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Kleur: | RGB |
Geleide het Puntlichten 1.5W DC24V 40mm van IP67 Smd3535 Rgb Openluchtdecoratie van DMX512
| Productnaam: | H4006P24V2.5 |
|---|---|
| Grootte: | 40*17.7 MM |
| Macht: | 1.5W |
Smd35351.5w 40mm van het LEIDENE de Lichten RGB Waterdichte Decoratie IP67 DC24V DMX512 Puntpixel
| Productnaam: | H4006P24V1.0 |
|---|---|
| Macht: | 1.5W |
| Voltage: | DC24V |
0.75W 6898 RGB het Punt LEIDENE van Smd3535 DC5V 30mm Lichte Waterdichte IP67
| Productnaam: | G3003S12 |
|---|---|
| Lichtbron: | SMD3535 |
| Kleur: | RGB |

