Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ smd 3535 rgb led module ] Gelijke 96 producten.
Permanente vakantie Kerst RGB vakantieverlichting voor decoratie Point lichten met profiel DC24V SMD3535 LED lichtbron IP67
| LED-lichtbron: | SMD3535 |
|---|---|
| Afstembaar: | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal van het lichaam: | PC's |
Waterdichte LEIDENE van IP67 0.75W Smd3535 DC12V 30mm Punt Lichte Volledige Kleur
| Productnaam: | K3003P12V1.0 |
|---|---|
| Voltage: | DC12V |
| Macht: | 0.75W |
SMD2025 LED landschapsverlichting DC12V 2000-6500k 0.2W blootgestelde lamp
| Toepassing: | Openluchtverlichting |
|---|---|
| Stralingshoek: | 160° |
| CRI: | >80 |
Permanente buitenverlichting voor vakantieversiering rgbic DC5V kwallen permanente kerstverlichting buiten led pixelstrengen
| Nominaal vermogen: | 0.2W |
|---|---|
| productdiameter: | 9 mm |
| Tem: | Achterlicht met acryl |
Waterdichte het Punt LEIDENE van de mirakelboon IP67 Lichte RGB 0.3W DMX512 Smd5050 DC5V 20mm
| Productnaam: | G2001P05V1.5 |
|---|---|
| Lichtbron: | SMD3535 |
| Kleur: | RGBW |
Openluchtdmx512-LEIDEN Punt Lichte IP67 Waterdichte Smd3535 1.5W RGB DC24V
| Productnaam: | H4006P15V5.5 |
|---|---|
| Macht: | 1.5W |
| Voltage: | DC12V |
Permanent kerstwaterdicht IP67 RGB 40mm LED Pixel Point Light
| Productmodel: | XH-H4006P24 V1.0 |
|---|---|
| Grootte: | 40*17.7 MM |
| Kracht: | 1.5W |
LEIDENE van DMX512 30mm Punt Lichte Decoratie Smd3535 IP67 RGBW 1W DC12V
| Productnaam: | H3003P12V4.0 |
|---|---|
| Grootte: | 30*17mm |
| Macht: | 1W |
Geleide het Puntlichten DC12V 40mm 1800 van 0.75W Smd3535 - de Openluchtdecoratie IP67 van 6500k
| Productnaam: | H4003M12V1.0 |
|---|---|
| Kleur: | 1800-6500k |
| Grootte: | 40*17.7 MM |
IP67 1W buiten Smd3535 waterdichte DC24V 50 mm 1800-6500K LED-puntverlichting
| Productnaam: | H5006M24V1.0 |
|---|---|
| Grootte: | 50*18.5 MM |
| Macht: | 1W |

