Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ smd 3535 rgb led module ] Gelijke 98 producten.
IP67 waterdichte RGB LEIDEN van 1.5W gelijkstroom 24V 40mm Pixel
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Levensduur: | 30000hrs |
| Het werk Voltage: | DC24V |
160° Stralingshoek RGB LEIDEN van 1.5W 24V IP67 50MM Pixel
| Macht: | 1.5W |
|---|---|
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
| Kleur: | RGB volledige kleur |
DC5V 30mm RGB LEIDEN Punt Lichte IP67 Waterdichte 0.75W DMX512 Smd3535
| Productnaam: | G3003P12V5.1 |
|---|---|
| Voltage: | DC12V |
| IP rang: | IP67 |
Lens van de het Teken Lichte Module 12v van 500LM de 0.75W Geleide voor Kanaalbrief
| Controle: | UCS1903, DMX512 |
|---|---|
| Grootte: | 78*18*9MM |
| Voltage: | Gelijkstroom 12V |
SMD3535 Meerkleurige 18LM RGB DC12V 0.75W Waterdichte LED Lichtmodule voor Buitenreclame
| Lichthoek: | 160 ° |
|---|---|
| Levensduur: | 30000H |
| Lumen: | 18LM |
0.75W RGB Full Color 12V IP67 Waterdicht LED Pixel voor buitenverlichting
| Werkspanning: | DC12V |
|---|---|
| Kracht: | 0.75W |
| Bescherming: | IP67 |
Volledige Kleuren RGB 3535 SMD LEIDENE Injectiemodule 78*18MM Waterdichte IP67 DC12V 0.75W
| Model: | Xh-MZ7803S12 |
|---|---|
| Machtsdissipatie: | 0.75W |
| IP Rang: | IP67 |
Openlucht 40mm 50mm SMD3535 DMX Digitaal RGB Geleid Waterdicht Pixel IP67
| Werkspanning: | DC24V |
|---|---|
| Materiaal: | PC-shell |
| Stroomvermogen: | 0.75W |

