Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ smd 3535 rgb led module ] Gelijke 98 producten.
1.5W DC24V 50mm de Volledige Strook van het Kleuren Rgb Geleide Pixel met het Bekijken 120 Hoek
| Ingangsspanning: | DC124V |
|---|---|
| macht: | 1.5W |
| Lighingsbron: | Epistar |
Van LEIDENE van DC24V 50mm het Mirakelboon IP67 RGB 2.5W Smd3535 DMX512 Puntlichten
| Productnaam: | H5010P24V1.0 |
|---|---|
| Macht: | 2.5W |
| Voltage: | DC24V |
Openlucht Waterdichte LEIDENE van IP67 1.5W RGB DMX 512 Smd3535 DC24V 50mm Puntlichten
| Productnaam: | H5006P24V1.0 |
|---|---|
| Macht: | 1.5W |
| Voltage: | DC24V |
0.3W van RGB LEIDENE van DMX512 Smd5050 DC5V 20mm Waterdichte Boon IP67 Punt de Lichte Mirakel
| Productnaam: | G2001P05V1.2 |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Grootte: | 19.83*12.5mm |
De hoge Helderheid leidde het Flexibele Teken van het Strook Lichte Neon DC12V 10W/M RGB DC512
| naam: | LED-stripverlichting |
|---|---|
| Kleur: | singlecolor |
| Macht: | 10W/M |
Openlucht het Punt Lichte LEIDENE van RGBW SMD 3535 Waterdichte Aangepaste IP67 0.3W 5V 25mm
| productnaam: | Xh-H2501P05 |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| Grootte: | 25mm |
80 mm hoge kwaliteit RGB permanente pixellamp dmx512m puntlichtbron
| Controlemodus: | DMX512 |
|---|---|
| Beschermingsgraad: | IP67 |
| Levensduur: | 30.000 uur |
RGB 25mm LED puntlicht volkleurig DC12V 0.75W Miracle Bean met IP67 bescherming
| Werkspanning: | DC12V |
|---|---|
| Kracht: | 0.75W |
| Bescherming: | IP67 |
120° hoek1.5w 24V 60mm IP65 RGBW LEIDEN Pixel
| Macht: | 1.5W |
|---|---|
| Kleur: | RGB volledige kleur |
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
Het geleide licht van PC Shell 1.5W 24V 40mm IP65 van de mirakelboon pixel
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
|---|---|
| Kleur: | RGB volledige kleur |
| Matrial: | PC Shell |

