Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2039 producten.
20 mm Eaves Light 12V aanpasbaar Led Type SMD 5050 Buiten/Binnen IP67 waterdicht
| Lumen: | 12lm |
|---|---|
| Waterdicht: | - Ja, dat klopt. |
| LED Qty: | 1Leds/stuk |
20mm Kleurgrens Decoratief licht 12V Aanpasbaar Opgegradeerd IP67 Waterdicht
| Lichtstroom: | 12lm |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| IP-classificatie: | IP67 |
Outdoor Holiday Smart LED kerstverlichting 24v RGB wisselbare wifi controller
| Functie: | Sfeer Licht |
|---|---|
| Lange: | 15 m |
| Materiaal: | PC's |
RGBW waterdichte Eave Point Lights 25mm Diameter 1.5W voor buitenhuis Permanente vakantie decoratie
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Smart Permanent Outdoor Eaves Decorative Kerstverlichting met APP Control en PC Shell Glue
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Permanente RGB-stringlampen voor buiten waterdicht voor omgevingstemperatuur -40C-60C en vakantiedecor
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| materiaal: | PC Schelp + lijm |
P100mm Vertonings LEIDENE Gordijngevelip67 Flexibele HOOFDmesh video curtain
| Toepassing: | De Voorgevel van nachtclub/Building |
|---|---|
| LEIDENE Bron: | Epistar 3535 RGB LEIDENE Spaander |
| Voltage: | 12V |
Kerstfeest IP67 Waterdicht LED Permanent Buiten Lichten met RGBW APP Control
| Gebruik: | Kerstfeest |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Fairy Decorative Holiday Pixel Point lichten |
| Controlemodus: | SPI |
Blauwe Kleurendc5v 5050 SMD Dmx LEIDENE Pixel Lichte, Hoge Bescherming IP67
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Koordlicht 12MM leidde de Hoeden LEIDEN van Pixelmodule/8mm Staw Pixellicht pvc + silicone
| Het werk Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Tariefmacht: | 0.15W |
| Bescherming: | IP67 |

