Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2039 producten.
Permanent aluminium spoor RGB 30mm 24V LED pixel lichten voor buiten vakantie decoratie IP67
| Nominaal vermogen: | 0.75W |
|---|---|
| Levensduur: | 50,000 uur |
| Bergingstemperatuur: | -20℃-80℃ |
Outdoor DMX512 Parallel RGB Lichtreeks LED Pixel Module met PC Materiaal Behuizing
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
Waterdichte RGB LEIDEN Pixel gelijkstroom 5V IC SM16716 voor LEIDENE Kanaalbrief
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
Openlucht digitale rgb LEIDENE van de kogeldmx Volledige Kleur pixel 12mm diameterce, ROHS
| Power: | 0.3W |
|---|---|
| Lighingsbron: | Epistar |
| kleur: | RGB |
Epistar160° 100LM/W SMD5050 RGB LEIDENE Pixellamp
| GELEIDE QTY: | 3pcs 5050SMD |
|---|---|
| Kleur: | RGB volledige kleur |
| Spaander: | Epistar |
De adresseerbare 40MM 50MM Dmx Rgb Geleide Verlichting van Logo Light Sign Led Amusement van het Pixelpunt
| Facultatieve Toebehoren: | Transparant masker, netwerkmasker |
|---|---|
| Macht: | 1W/1.2W/1.5W |
| OMGEVINGSTEMPERATUUR: | -40℃-60℃ |
Van het LEIDENE van de mirakelboon 0.2w 16lm Licht 9mm 12v IP67 Puntpixel
| Lichtstromen (lm): | lm 16 |
|---|---|
| Macht: | 0.2W |
| Grootte: | Besnoeiing 9mm |
Van het openlucht RGB LEIDENE Boon Pixel de Lichte Waterdichte IP67 SMD5050 20mm DC05V Mirakel
| Naam: | geleid pixellicht |
|---|---|
| Grootte: | 20mm |
| Materiaal: | PC unti-Uv |
De volledig Waterdichte RGB Geleide Bron van het Pixelpunt IP67 1.5W SMD3535 40mm voor de Bouw
| Type: | geleid pixellicht |
|---|---|
| Macht: | 1.2W |
| Voltage: | DC24V |
IP67 het waterdichte Geleide Puntpixel steekt RGB DC12V 0.75w 25mm Dmx512 Smd3535 aan
| Productnaam: | H2503P12V7.0 |
|---|---|
| Het werk Temperatuur: | -40℃-60℃ |
| Lichtbron: | SMD3535 |

