Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2036 producten.
30mm Kijkhoek 120° Adresbare Outdoor RGB 12V Waterdichte LED Punt Pixel Lichten voor Huisdecoratie
| Tipe van de post: | Puntlichtbron |
|---|---|
| Kleuren uitzenden: | RGB Multikleuren |
| Item: | 30 mm LED-pixellicht |
RGB Pixel Buitenwaterdicht LED-puntlicht PC Shell Permanente kerstverlichting Voor landschap
| Optioneel accessoire: | Diepe mistmasker |
|---|---|
| Vermogen: | 0.8W |
| omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
50MM Rgb Dot Pixel Dc24v Buitengevel Gebouw Led Punt Dmx Pixel Led Punt Licht
| Optionele accessoires: | Transparant masker, gaasmasker |
|---|---|
| Stroom: | 1.5W |
| Omgevingstemperatuur: | -40 ℃ -60 ℃ |
Led Pixel Module Led Pixel Point Light Programmable Outdoor LED Lighting
| Optionele accessoires: | Transparant masker, gaasmasker |
|---|---|
| Stroom: | 1.5W |
| Omgevingstemperatuur: | -40 ℃ -60 ℃ |
12 mm waterdichte LED-pixelverlichting voor buiten in volledige kleur 0,3 W DC5V IP67
| Productnaam: | Xh-HD1201S05 |
|---|---|
| Grootte: | 12*37mm |
| Macht: | 0.3W |
12mm 0.3W/pcs van UCS 1903 RGB LEIDEN Pixel Digitale Waterdichte IP67
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
Het Pixel Lichte DC5V 12mm pvc Shell Glue Material van mirakelbean warm white waterproof led van F8 IP67
| Voltage: | DC05V |
|---|---|
| Macht: | 0.15W |
| Bescherming: | IP67 |
WS2811 vierkante LEIDENE Pixel Lichte 5V 12V 6898 Chip Full Silicon Glue Waterproof Bescherming
| Macht: | 0.3W |
|---|---|
| Inputvoltage: | 5v |
| Kleur: | RGB |
DC12V SMD3535 22mm het RGB Geleide de Kleur van het Bal Lichte 3D Pixel IP67 Veranderen
| Lampmacht: | 0,75 |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | DC12V |
| Het werk temperatuur (℃): | -40 - 60 |
20mm Dmx Programmeerbaar Geleid Pixel 12V SMD5050 voor Vermaak
| LEIDENE lichtbron: | Epistar |
|---|---|
| Inputvoltage (V):: | DC12V |
| IP Classificatie: | IP68 |

