Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2039 producten.
RGB Volledige Kleur 12mm DC5V LEIDEN Pixel die Slimme IC16726 voor Verlichtingsbrief aansteken
| chip: | Epistar |
|---|---|
| kleur: | RGB full color |
| Power: | DC5V |
Adresseerbare RGB Vierkante LEIDENE van WS2811 Pixel Slimme 12mm Waterdichte LEIDEN Pixellicht
| Macht: | 0,3W |
|---|---|
| Inputvoltage: | 5v |
| Kleurentemperatuur: | RGB |
Outdoor Full Color 12mm DC5V teken RGB LED Pixel Smart IC16716 brug decoratie
| chip: | Epistar |
|---|---|
| Kleur: | RGB Volledige kleur |
| Kracht: | DC5V |
Epistardc05v F5 Groene LEIDEN Pixellicht voor LEIDENE Kanaalbrief Ce ROHS
| Model: | Xh-HD0901MG12 |
|---|---|
| LED's: | F5 |
| Kleur: | Groen |
Enig Kleurendc12v 5050 SMD LEIDEN Pixellicht voor Brugdecoratie
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
IP67 20MM Controleerbare DC5V RGB LEIDEN Pixellicht met UV, Brandbeveiliging
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
Enige LEIDEN van de de Hoedenhelderheid van het Kleuren5mm Stro Pixellicht, LEIDEN Puntlicht
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
DC5V waterdichte Openlucht 9mm Volledige Kleuren RODE LEIDEN Pixellicht voor Uithangbord
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Van het Openlucht 5050 SMD RGB LEIDENE van gelijkstroom 24V de Decoratie PixelPretpark
| Materiaal: | PC's |
|---|---|
| Werkspanning: | DC24V |
| Beschermingsklasse: | IP68 |
Kogeltype 12MM leidde Pixel, RGB volledige de Kleuren LEIDENE van F8 DC05V Koordlicht van Pxiel
| Ingangsspanning: | DC05V |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Lighingsbron: | Epistar |

