Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2039 producten.
Permanente verlichting 24V RGBWIC Hoofdverlichting Kerstverlichting Residentiële verlichting In voorraad
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Langdurig RGBIC LED Permanent licht voor kerstversieringen PC Shell Glue LED QTY 1 Led/stuk
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| materiaal: | PC Schelp + lijm |
Rgbw Wit geleid permanente buitenverlichting voor huis Eave decoratie Ip67
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| materiaal: | PC Schelp + lijm |
Witte RGBIC LED Permanente kerst buitenpuntverlichting Diameter 20mm Qty/string 100pcs Permanente kerstverlichting
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| materiaal: | PC Schelp + lijm |
30 Lights RGB Outdoor Atmosphere Licht Strips Even Kerst Decoratie Wifi Bluetooth Control Waterdicht
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
45M IP67 RGB buitenhuispuntverlichting voor vakantie- en kerstversiering
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
24V Buitenhuis Waterdicht Vakantie Kerst Decoratie Point Lights Diameter 25mm
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Gepatenteerd Wesh Screen LED-puntlichten Exclusief uiterlijk voor landschapsinstallatie IP67 Klassificeerd
| Materiaal: | PC's |
|---|---|
| Naam van het product: | LED-gaasscherm |
| IP-klasse: | IP 67 |
Buiten 20 mm Eaves Light 12V Aanpasbaar IP67 Waterdicht met 160 graden straalhoek
| Lumen: | 12lm |
|---|---|
| Waterdicht: | - Ja, dat klopt. |
| LED Qty: | 1Leds/stuk |
20mm Kleurgrens Decoratief licht 12V Aanpasbaar Opgegradeerd IP67 Waterdicht
| Lichtstroom: | 12lm |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| IP-classificatie: | IP67 |

