Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2039 producten.
Smd 5730 Module van 2835 Geleide de Reclametekens van gelijkstroom 12v de 1.5w
| Macht: | 1.5W |
|---|---|
| OMGEVINGSTEMPERATUUR: | -40℃-60℃ |
| Matrial: | Pvc |
RGB LEIDENE van 10m SMD 5050 Strookabs App van de Lichaamssmartphone Controle Decoratieve Verlichting
| Plaats van Origi: | SHENZHEN, China |
|---|---|
| Lamplichaam: | ABS, KOPER |
| CRI (Ra>): | 80 |
AC 110V 220V van Openlucht LEIDENE van de de Matrijzengietvorm Vloedlichten IP65 de Waterdichte Lens van het Aluminiumpc
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Kleurentemperatuur (GDT): | 2700-6500K |
| Inputvoltage (V): | AC 85-265V |
EAVES LIGHT IP65 RGB permanente buitenverlichting met plug-in stroomvoorziening voor buitenverlichting binnen
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Buitenspanning met LED-luchtsysteem voor het decoreren van vakanties
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
decoratief EAVES LIGHT IP65 RGB permanent buitenlicht met plug-in stroomvoorziening voor buiten binnen decoratieve verlichting
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Slimme RGB buitenverlichting IP67 waterdicht deurverlichting WIFI Permanente buitenverlichting voor huis
| Gebruik: | Verlichting van de deuren |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP67 |
| Typ van installatie: | Op het oppervlak gemonteerd |
Kerst buitenversiering licht 12 Volt RGB IC LED IP67 Waterdicht Permanent Vakantie Buitengevel licht
| Gebruik: | Verlichting van de deuren |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP67 |
| Lichtstroom: | 40lm |
Bluetooth kerst buitenversiering licht 12 Volt RGB IC LED IP67 waterdicht Permanente vakantie buiten lichten
| Gebruik: | Verlichting van de deuren |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP67 |
| Lichtstroom: | 40lm |
Beste prijs Slimme RGB Buitenverlichting IP67 Waterdicht Oefenverlichting WIFI Permanente Buitenverlichting Voor Huis
| Gebruik: | Verlichting van de deuren |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP67 |
| Typ van installatie: | Op het oppervlak gemonteerd |

