Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2039 producten.
Op het oppervlak gemonteerde installatie 24V 40lm LED-luchtscherm voor kleurrijke buitenversiering
| LED Qty: | 1 Led/stuk |
|---|---|
| Straalhoek: | 160 graden |
| Led-type: | SMD 5050 |
Vierkante vorm Zonne hek licht gootsteen gang licht Buiten LED-corridor Even Hof Villa Decoratie Verlichting
| Spanning: | 12V |
|---|---|
| Typ van installatie: | Op het oppervlak gemonteerd |
| Kleurtemperatuur: | RGB |
12V 15M LED-ijslampen Kerstlicht Outdoor Decoratie Drop Led gordijn String Lights Tuin Straat Even
| Gebruik: | Verlichting van de deuren |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP67 |
| Lichtstroom: | 40lm |
Waterdicht 24V kerstlicht RGBW Outdoor Point Light Led Kerstlicht
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Buitengelicht IP67 RGBW LED-lucht met aansluiting en 1W uitgang
| Kracht: | 1W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20°C-60°C |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Permanent IP67 1W 20mm LED-glijstjes milieuvriendelijke decoratieve verlichting
| Stroombron: | Elektrisch |
|---|---|
| Type: | Eave lichten |
| Typ van installatie: | Op het oppervlak gemonteerd |
Hoge helderheid 2W 3 LED SMD3030 Injectie module voor waterdicht LED reclame licht
| Bergingstemperatuur: | -20 - 60 |
|---|---|
| Chipmerk: | Aanpasbaar |
| Garantie: | 1 jaar |
SMD 5050 Hang Installatie 24V 40lm LED Eves Light voor kleurrijke buitenversiering
| LED Qty: | 1 Led/stuk |
|---|---|
| Straalhoek: | 160 graden |
| LED-type: | SMD 5050 |
LED Mesh Display Screen Full Color Flexibel P50 Waterdicht Led Mesh Screen
| Pixel Pitch: | P50,P62,5,P82,5,P100 |
|---|---|
| Toepassing: | Voorgevelverlichting, plafond |
| LED-type: | SMD5050 |
Buiten LED kerstverlichting met 36 stuks / 72 stuks / 108 stuks in strijke en RGB kleur
| Kracht: | 0.3W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | Plastic |

