Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2039 producten.
Stroomvoorziening Dimmable 100W 200W 400W 600W LED Driver Waterdicht Regendicht
| Efficiëntie: | 85% |
|---|---|
| Certificeringen: | CE, ROHS |
| Uitgangsfrequentie: | 50 ~ 60Hz |
LED Strip Waterproof RGB 5050 SMD LED Smart Strip Lights Remote Controlled
| LED -type: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Ingangsspanning (V): | 12V/24V |
| Lengte: | 5m/rol |
LED Module Blauw Groen Warm Wit 3 LED's Per Module SMD 2835 LED Strip
| Kleurtemperatuur: | 2500-20000K |
|---|---|
| Spanning: | DC12V |
| Chipmateriaal: | Ingan |
5054 de LEIDENE Module Hoge Helderheid 12V 3led maakt IP65-LEIDEN Reclameteken voor Licht Vakje waterdicht
| OMGEVINGSTEMPERATUUR: | -40℃-60℃ |
|---|---|
| Kleur: | Witte/koele witte/warme wit/rood/geel/blauw/groen |
| Macht: | 0.75W |
LEIDENE Strook Goede kwaliteit 12V 24V 5054 SMD 5M Flexibel Enig Kleur Geleid de Bandlicht van 300LED
| LEIDENE Hoeveelheid: | 60leds/m |
|---|---|
| IP Klasse: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Macht: | 60W / 5M, 12W/M |
WS2811 het flexibele Geleide Licht van de de Kleurenkabel van de Strook Adresseerbare 5050 RGB 12V 24v 300LEDs Droom
| LEIDENE Hoeveelheid: | 60leds/m |
|---|---|
| IP Klasse: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Macht: | 14.4W/m |
Geleide het Huis Flexibele RGB LEIDENE van Strookkit wifi bluetooth amazon alexa Google Strook
| LEIDENE Hoeveelheid: | 60leds/m, 30leds/m |
|---|---|
| IP Klasse: | IP20/IP65 |
| lengte: | 5000*10mm |
12v 3leds 1.5W Smd2835 kanaliseren Brieven Geleide Module Samsung
| Macht: | 1.5W |
|---|---|
| OMGEVINGSTEMPERATUUR: | -40℃-60℃ |
| Kleur: | Wit/koud wit/warm wit |
Het geleide Scherm leidde Mesh Display Full Color Flexible P50 Waterdicht Geleid Mesh Screen
| Pixelhoogte: | P50, P62.5, P82.5, P100 |
|---|---|
| Toepassing: | Voorgevelverlichting, plafond |
| Geleid Type: | smd5050 |
Openlucht400pixel/m2 SMD5050 Geleid Mesh Video Screen 100w/m2
| Pixelhoogte: | P50 |
|---|---|
| Toepassing: | Voorgevelverlichting, plafond |
| Geleid Type: | smd5050 |

