Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2036 producten.
Waterdicht RGB decoratief kerstdoek led kerstpunt licht voor Eave Ip IP67
| Kracht: | 0.3W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | Plastic |
Smart Wifi Bluetooth Rgb Muziek Rhythm LED Eave Lampen voor Huis Eave Vakantie buiten
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| Qty/koord: | 36/72/108 stuks |
Aluminiumlegering 3LED IP67 Waterdicht Buiten LED-module 2W SMD3030 Reclame Lichtgevende tekens
| Kleur Tempreture: | 6500K. |
|---|---|
| Gewicht: | 10 g |
| IP-niveau: | IP65 |
3LED 2W LED Buitenwaterdichtheidsmodule Advertentie Lichtgevende tekens Hoek 160°
| Lichtgevende Doeltreffendheid: | 80 |
|---|---|
| Spanning: | DC12V |
| Kleurtemperatuur: | 6500K. |
Hoogwaardige LED-schermlampen met Epistar CREE- of OSRAM-chips en CE-certificering
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
OEM- en ODM-service 24V LED-schermlampen voor buitenversiering
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20°C-60°C |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
24V waterdicht Rgbw licht LED String Point Eaves licht voor kerstfeest decoratie CE gecertificeerd
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
SMD5050 RGBW LED-oorlicht voor permanente buitenverlichting voor Halloween
| Toepassing: | Buiten/binnen |
|---|---|
| Weerbestendige: | - Ja, dat klopt. |
| Kleur die index teruggeven: | 80 |
Flexible Outdoor Permanent LED Mesh Screen Festival Decoratie Reclame
| Grootte: | 1000 mm*1000 mm |
|---|---|
| Graad: | IP67 |
| Gebruik: | Decoratie voor festivals in de open lucht |
Buitenbouw 3cm RGB SMD5050 LED-puntlichtbron met IP67 waterdicht bij DC12V
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP67 |
| Diameter: | 30 mm |

