Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led lamp ] Gelijke 1045 producten.
Amusement Programmable Carnival LED Light 45mm 2W DC12V RGB Voor buitenverlichting
| Naam van het product: | XH-D50S12 |
|---|---|
| Grootte: | 50*H23mm |
| Lampvermogen: | 2w |
30mm Levensduur Decoratieve Slimme Led Strip 12V voor Buitenverlichting Decoratie
| Sleutelwoord: | Buiten RGB-pixel |
|---|---|
| Type: | LED |
| Chipbron: | SMD3535 |
Pixelhoogte 30mm 40mm 50mm van de LEIDENE Zachte Hoofd gordijnvertoning Mesh Screen Outdoor
| Merknaam: | miracle bean |
|---|---|
| Comité Grootte: | Aangepast |
| Kleur: | Volledige RGB kleur |
Waterdichte Flexibele HOOFDmesh screen pixel pitch 40mm 50mm Zacht Openlucht RGB Mesh Screen
| Toepassing: | Binnen, Openlucht, tonen de Gebeurtenissen die, het Videoscherm aansteken |
|---|---|
| LEIDENE Bron: | Epistar 3535 RGB LEIDENE Spaander |
| Voltage: | 12V |
P100mm Vertonings LEIDENE Gordijngevelip67 Flexibele HOOFDmesh video curtain
| Toepassing: | De Voorgevel van nachtclub/Building |
|---|---|
| LEIDENE Bron: | Epistar 3535 RGB LEIDENE Spaander |
| Voltage: | 12V |
Geleide het Pixellamp van PC Shell Full Color 1.5W gelijkstroom 24V 50mm IP65
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
|---|---|
| Kleur: | RGB volledige kleur |
| Garantie: | 3 jaar |
Programmeerbare 2W 24V 50mm RGB Geleide het Pixellamp van IP65
| Matrial: | PC Shell |
|---|---|
| Kleur: | RGB volledige kleur |
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
Mirakelboon 0.15W IP67 Geleide 5V 9mm Mirakel Bean Led Pixel Lamp
| Type: | LEIDENE Modules |
|---|---|
| LEIDEN Type: | F5 |
| Kleur: | Enige Kleur |
0.75W RGB Full Color 12V IP67 Waterdicht LED Pixel voor buitenverlichting
| Werkspanning: | DC12V |
|---|---|
| Kracht: | 0.75W |
| Bescherming: | IP67 |
UVbescherming 6pcs SMD 2835 Groen Geleid Pixellicht voor Randverlichting
| Het werk Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power: | 0.5W |
| Bescherming: | IP67 |

