Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led lamp ] Gelijke 1045 producten.
OEM ODM Multikleur 40mm RGB LEIDEN Punt Licht IP67 Geleid Licht
| Ingangsspanning: | DC15V |
|---|---|
| macht: | 1W |
| Lighingsbron: | Epistar |
Decoratieve LEIDENE Lichten 30mm RGB DC12V-LEIDENE Pixel voor de Bouw van Decoratie
| Werkspanning: | DC12V |
|---|---|
| Kracht: | 1W |
| Kleur: | RGB Volledige kleur |
De Waterdichte IP67 van het Openluchted het Punt Lichte LEIDENE van LDMX Lichten Tekenpixel
| IP: | 67 |
|---|---|
| Volt: | DC12V |
| Schelp: | Bayer van Duitsland |
Leidde Waterdichte RGB LEIDENE van DMX IP67 DC5V Punt Lichte, Volledige Kleur 12MM Pixel
| IP: | 67 |
|---|---|
| macht: | 0.3W |
| Volt: | 12V |
Waterdichte IP67 SMD3535 0.75W 30mm het Pixelleiden van DMX512 DC12V voor Project
| Ingangsspanning: | DC12V |
|---|---|
| macht: | 0.75W |
| Stralingshoek: | 120 |
IP67 12mm RGB Volledige Kleur van 5V leidde Modules Openlucht Reclameverlichting voor Tekens
| Uitgangsspanning: | DC5V |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 0.3W |
| kleur: | RGB full color |
Gele LEIDENE van IP67 1chip SMD 5050 Punt Lichte 20mm LEIDENE Backlight voor Vermaak
| Waterdicht: | IP67 |
|---|---|
| LED Chip: | SMD 5050 |
| model: | G2001MY12 |
0.48W super Heldere Vierkante LEIDENE Tekenmodules voor LEIDENE Randverlichting
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Het Teken Lichte 1.4W Geleide Punt van DMX512 Epistar RGB Geleide Lichte het Bekijken Hoek 120
| Punt: | adverterende tekenbrief |
|---|---|
| Maat: | volgens behoeften |
| IP-tarief: | Openluchtip67 |
Amusement Programmable Carnival LED Light 45mm 1W DC12V RGB Voor buitenverlichting
| Naam van het product: | XH-D45S12 |
|---|---|
| Grootte: | 45*H23mm |
| Lampvermogen: | 1W |

