Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led lamp ] Gelijke 1045 producten.
Van het blauwgroene Kleuren LEIDENE de Lichten Kettingspixel met 3 jaar garantie/Ce-Goedkeuring
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Waterdichte RGB LEIDENE Pixelmodule DC5V 0.3W/de Programmeerbare IP68 Bescherming van PCs
| Het werk Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Tariefmacht: | 0.3W |
| Materiaal: | PVC+Silicone |
RGB LEIDEN Pixel 20MM waterdichte Module IP67
| Uitgangsspanning: | DC5V |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 0.3W |
| kleur: | RGB |
Programmeerbare LEIDENE Pixelmodule
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
12V 5050SMD leidde Tekenmodule 30mm RGB Volledige Kleurenbrandbeveiliging
| LED-qty: | 3 stuks 5050 SMD |
|---|---|
| Kleur: | RGB Volledige kleur |
| chip: | Epistar |
Gele Waterdichte IP65 9MM LEIDEN Pixellicht voor Openlucht LEIDEN Teken
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
RODE Kleuren12mm 20mm 30mm gelijkstroom 5V LEIDEN Pixellicht voor LEIDENE Kanaalbrief
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Enige Kleur 30mm Programmeerbare 5050 SMD-LEIDENE Pixel Lichte hoge Helderheid
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
Openlucht LEIDEN van de Reclameip67 DC5V 12MM IC16716 RGB Volledige Kleur Pixellicht
| kleur: | RGB full color |
|---|---|
| Tariefmacht: | 0.3W/pcs |
| Bescherming: | IP67 |
Hoge Macht 30mm Digitale RGB LEIDENE Pixel voor Muur en Overzicht van het Gebouw
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |

