Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led lamp ] Gelijke 1045 producten.
Grote LEIDENE Kanaalbrief 20mm Pixel Lichte SMD 5050 IP67 voor Openlucht
| Het werk Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Tariefmacht: | 0.3W |
| Bescherming: | IP67 |
1.8W Dia 30mm RGB Volledige Kleuren LEIDENE Decoratieve Koordlichten voor Huisce ROHS
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 100.000 stuks per maand |
LEIDENE Decoratieve Koordlichten
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 100.000 stuks per maand |
Voorverlichting 9mm DC5V LEIDENE Pixel Lichte Enige Kleur IP65 voor LEIDENE Kanaalbrief
| Materiaal: | Pvc voor buitenshell |
|---|---|
| LED-Type: | 5mm Staw Hoed |
| Bescherming: | waterdichte IP67 |
Van de LEIDENE het Pixel Lichte LEIDENE Kanaalbrief DC5V leiden Videovertoning Openlucht
| Het werk Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Tariefmacht: | 0.3W |
| Bescherming Clas: | IP67 |
Openluchtdc12v 20mm SMD 5050 de IP67 Geleide Lichten 2000mcd van Pixelkerstmis
| Ingangsspanning: | DC12V |
|---|---|
| macht: | 0.3W |
| Lighingsbron: | Epistar |
Blauwe DC12V 5050 20mm LEIDEN van IP67 0.25W Pixellicht met Stralingshoek 120
| Ingangsspanning: | DC12V |
|---|---|
| macht: | 0.12W |
| Lighingsbron: | Epistar |
Buiten waterdicht RGB LED Programmeerbaar Pixellicht 53mm 2W DC12V Voor pretpark
| Naam van het product: | XH-D53S12 |
|---|---|
| Grootte: | 53*H28 mm |
| Lampvermogen: | 2w |
30mm 0.75w maken Ip67 Geleide Pixellamp 5050 Brightek-Spaanderce Rohs waterdicht
| lichtintensiteit: | 18000mcd |
|---|---|
| Het werk macht: | 0.75W |
| chip: | Epistar |
DMX Madrix SMD 5050 kiest Geleide Programmeerbare Decoratief van IC van Puntlichten uit
| Posten: | Advertentiebrief |
|---|---|
| grootte: | Volgens Behoeften |
| IP-tarief: | buiten IP67 |

