Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led lamp ] Gelijke 1045 producten.
Waterdichte LEIDEN Pixellicht
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
DC12V pixel Geleid Module Geleid Pixelkoord voor de Decoratie van de Vermaakverlichting
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
DC24V LEIDENE Decoratieve Lichten, Enige Kleur 38mm Programmeerbare LEIDENE Pixellichten
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 100.000 stuks per maand |
De waterdichte LEIDENE Programmeerbare Vertonings30mm Bouw/Bardecoratie
| Materiaal: | Duitse Bayer-PC |
|---|---|
| Beschermingsgraad: | IP68 |
| Het werk Voltage: | DC12V |
45mm 6CS 5050 RGB Winkelcomplex LEIDENE Decoratieve Lichten met 3 Jaar Garantie
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 100.000 stuks per maand |
Openlucht LEIDENE van gelijkstroom 12V Decoratieve Lichten met 30000hrs-Levensduur, LEIDEN Puntlicht
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 100.000 stuks per maand |
DMX512 digitale IP67 Waterdichte LEIDENE Decoratieve Lichten voor , Pretpark
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 100.000 stuks per maand |
IP67 Permanente vakantie decoratie lichthuis DC9V 0.75W 25mm Outdoor waterdicht LED puntlamp RGBW
| Naam van het product: | H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| grootte: | 25*15.05mm |
| Lampvermogen: | 0.75W |
LED-puntlicht Permanente vakantieversiering Lichthuis DC9V 0.75W 25mm Buitenwaterdicht LED-puntlamp RGBW
| Naam van het product: | H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| Grootte: | 25*15.05mm |
| Lampvermogen: | 0.75W |
Grote LEIDENE Kanaalbrief 20mm Pixel Lichte SMD 5050 IP67 voor Openlucht
| Het werk Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Tariefmacht: | 0.3W |
| Bescherming: | IP67 |

