Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led lamp ] Gelijke 1030 producten.
2W rond Geleide Modulesmd3535 RGBW DMX512 24V Hoge Helderheid 3 Jaar Garantie
| Facultatieve Toebehoren: | Transparant masker, gaasmasker |
|---|---|
| Macht: | 2w |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
Mirakel Bean Pixel Led Module 12mm DC12V 0.12W Waterdicht voor Kerstbomen
| Toepassing: | Kerstbomen, de brief van het reclamekanaal |
|---|---|
| Macht: | 0.12W |
| Bescherming: | IP67 |
Vooraf programmeerbare Rgb LED-veranderlamp eindeloze verlichtingsmogelijkheden
| Materiaal: | Plastic |
|---|---|
| Toepassing: | vermaak |
| Levensduur: | 50.000 Uren |
Miracle Bean 45 mm amusementslicht 12V Led Bubble 1W Full Color Led Pixel Light
| Artikel 1: | LED-vermaaklamp |
|---|---|
| Productmodel: | XH-D45S12 |
| LEIDENE Bron: | SMD5050 |
Digitaal RGB Pixel Lichte SMD5050 40mm 50mm Dmx Spi Openlucht Geleid Puntlicht voor de Bouw
| IP Rang: | IP67 |
|---|---|
| Itemtype: | Puntlichten |
| Inputvoltage (V): | DC24V |
Kerstlicht volkleurig 30mm outdoor Ip67 waterdicht 12v Led Rgb Pixel Led Point Light
| Toepassing: | Landschaps- en verlichtingstechniek |
|---|---|
| Kracht: | 0.8W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
Buitenversiering Led Light Full Color 30mm Buiten Ip67 Waterdicht 12v Led Rgb Pixel Led Point Light
| Toepassing: | Landschaps- en verlichtingstechniek |
|---|---|
| Kracht: | 0.8W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
Full Color Led Light Point Light Source 30mm Outdoor Ip67 Waterdicht 12v Led Rgb Pixel Led Point Light
| Optioneel accessoire: | Transparant masker, gaasmasker |
|---|---|
| Kracht: | 0.75W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
Ip67 Buiten waterdicht RGB Permanente Vakantie Kerst Decoratie Licht Pixel Led Point Light
| Optioneel accessoire: | Transparant masker, gaasmasker |
|---|---|
| Kracht: | 1.5W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
Hot Sale DMX512 Control Pixel LED Point Light Full Color DC12V Gebouwverlichting KTV/hotel/markt Gebruik
| Optioneel accessoire: | Transparant masker, gaasmasker |
|---|---|
| Kracht: | 1.5W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |

