Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led lamp ] Gelijke 1045 producten.
12V IP67 0.75w SMD3535 leidde Bar Geleid Gordijn Licht 3D Dmx Geleid Pixel
| Macht: | 0.75W |
|---|---|
| OMGEVINGSTEMPERATUUR: | -40℃-60℃ |
| Matrial: | De structuur van het kristalgebied |
DC 12V 3 stuks SMD 5050 Diffuse RGB LED Pixel, led dot lichten Adreserbare RGB LED Strip 30mm led pixel punt licht
| Levertijd: | 3-5 Werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
Openluchtip67 Helderheidsdc5v 12MM RGB LEIDEN Pixellicht voor Kanaalbrieven
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
20mm gelijkstroom 12V Digitale RGB LEIDEN Pixellicht voor Winkelcomplex, LEIDEN Pixelkoord
| Werkspanning: | DC5V/DC12V |
|---|---|
| Levensduur: | 50000 uur |
| Dekking: | melkwitte cover |
Gelijkstroom 5V 0.3W/PCs buiten 20mm RGB LEIDEN Pixel voor Brugdecoratie
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
Decoratie 12mm 20mm RGB LEIDEN Pixel Lichte gelijkstroom 5V, LEIDEN RGB Koord
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
Waterdichte IP67 1pcs 5050 Digitale RGB LEIDEN van SMD Pixel voor Stadiumdecoratie
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Multi - Kleuren RGB LEIDEN Pixel
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
Openlucht Volledige Kleur 12mm DC5V Teken van RGB LEIDENE Decoratie Pixel de Slimme IC16716 Brug
| chip: | Epistar |
|---|---|
| kleur: | RGB full color |
| Power: | DC5V |
Van de transparante Masker LEIDENE Levensduur SMD3535 Punt de Lichte Enige Kleur 0.6w 12v 30000H
| Optionele accessoires: | Transparant masker, netwerkmasker |
|---|---|
| macht: | 0.6W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |

