Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led lamp ] Gelijke 1045 producten.
Ip67 Buiten waterdicht RGB Permanente Vakantie Kerst Decoratie Licht Pixel Led Point Light
| Optioneel accessoire: | Transparant masker, gaasmasker |
|---|---|
| Kracht: | 1.5W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
Hot Sale DMX512 Control Pixel LED Point Light Full Color DC12V Gebouwverlichting KTV/hotel/markt Gebruik
| Optioneel accessoire: | Transparant masker, gaasmasker |
|---|---|
| Kracht: | 1.5W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
Mirakelboon Permanente Digitale Lampbron Buiten 50mm Pixel Module Brug Nachtpuntlicht
| Toepassing: | huis |
|---|---|
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
| Diameter: | 50 mm |
12mm DC5V RGBW DMX512 Square LED Pixel Light met IP67 bescherming
| Productmodel: | XH-MD1201P05 ((RGBW)) |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| Kracht: | 0.4W |
Aangepast 1 Spaander 5050 0.25w-LEIDENE Punt Lichte Witte Enige Kleur 20mm Pixelleiden
| Ingangsspanning: | DC12V |
|---|---|
| macht: | 0.25w |
| Lighingsbron: | Epistar |
Kerstmis steekt Openlucht LEIDENE RGB Pixel50pcs gelijkstroom 5V WS2811 12mm LEIDENE Pixel van DMX aan
| Het werk voltage: | DC5V 12V |
|---|---|
| Macht: | 0,3W |
| Bescherming: | ip67 |
Multi-Color 5050smd LED Amment Light met lange levensduur voor spannende verlichting
| Toepassing: | vermaak |
|---|---|
| Kleur: | Kleuren |
| Lichtbron: | LED's |
Diameter 50 Waterdicht 0,3w Led Point Light Source Permanent LED Holiday Outdoor Light RGB Pixel Light
| Naam van het product: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Diameter: | 50 mm |
| IP-klasse: | IP67 |
Multi-Color Rgb LED-licht met levensduur 50000 uur LED-vermaaklicht
| Materiaal: | plastic |
|---|---|
| Toepassing: | vermaak |
| Lichte kleur: | RGB |
Witte 30mm LEIDEN Overgegaan Pixel Licht DC24V IP67 Ce 30000H-Levensduur
| Punt: | adverterende tekenbrief |
|---|---|
| Maat: | volgens behoeften |
| IP-tarief: | Openluchtip67 |

