Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led lamp ] Gelijke 1055 producten.
LEIDEN van de mirakelboon SMD 3535 2W 24V IP67 RGBW Pixel
| Kleur: | RGB volledige kleur |
|---|---|
| Het werk Voltage: | DC24V |
| Bescherming: | IP67 |
160° Stralingshoek RGB LEIDEN van 1.5W 24V IP67 50MM Pixel
| Macht: | 1.5W |
|---|---|
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
| Kleur: | RGB volledige kleur |
Het waterdichte Licht van het het Pixelpunt van RGBW 50MM 2W 24V SMD 3535
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
|---|---|
| Macht: | 2W |
| Het werk Voltage: | DC24V |
RGBW 50MM Rgb het Pixel Lichte Koorden van 3.5W 24V IP67
| Macht: | 3.5W |
|---|---|
| Matrial: | PC Shell |
| Het werk Voltage: | DC24V |
Maak 20MM RGB waterdicht LEIDEN van 0.3W 12V SMD 5050 Pixel
| Stralingshoek: | 120 |
|---|---|
| Macht: | 0.3W |
| Matrial: | PC Shell |
Volledige Kleur Waterdichte LEIDEN van 0.3W 5V IP65 20MM Pixel
| Het werk Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Macht: | 0.3W |
| Bescherming: | IP65 |
LEIDEN van de mirakelboon 0.8W 12V IP65 30MM Pixelkoord
| Matrial: | PC Shell |
|---|---|
| Macht: | 0.8W |
| Bescherming: | IP65 |
IP65 waterdichte Volledige Kleur 100MM RGB LEIDEN van 5W 24V Pixel
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Bescherming: | IP65 |
| Macht: | 5w |
Het Koord van mirakelbean advertising letter led pixel steekt 9mm Boorgaten IP67 aan
| grootte: | 9mm |
|---|---|
| Toepassing:: | Adverterende Kanaalbrief |
| Kleur: | Rood/groen/blauw/geel/wit |
30mm Miracle Bean Brand RGB LED Pixel Full Color DC12V 0.8W
| Werkspanning: | DC12V |
|---|---|
| Kracht: | 0.8W |
| Bescherming: | IP65 |

