Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ high voltage led strip light ] Gelijke 278 producten.
160° kijkhoek IP65 LED-module 6112-2835 met 1,2 W vermogen en lichtgevende tekens
| Vermogen: | 1.2w |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | 3000~8000K |
| Kleuren uitzenden: | (Rood-Blauw-Groen), Blauw, zuiver wit |
SMD3535 Meerkleurige 18LM RGB DC12V 0.75W Waterdichte LED Lichtmodule voor Buitenreclame
| Lichthoek: | 160 ° |
|---|---|
| Levensduur: | 30000H |
| Lumen: | 18LM |
7512-5050 RGB LED Module 0.72W LM60-66LM Hoek 160 IP65 Met De Lichtbak Die De Verschillende Lichtgevende Karakters Weergeeft
| Stroom: | 0.72W |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
SMD2835 42LM 0,75W DC12V waterdicht LED-lichtmodule voor buiten- en binnenreclame
| Lichthoek: | 120 ° |
|---|---|
| Levensduur: | 30000H |
| Kleur: | Wit/groen/blauw/rood |
Ip67 Fabrieksleverancier Ac100-265V 400W LED Voeding Driver Transformator Verlichtingsdriver
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Kleur: | Vanaf cliëntenvereiste |
SMD2835 IP67 RGB LED Lichtmodule 1,5W 150LM 12V DC Ingang Volledige Kleur Lichtbron
| Lichthoek: | 160 ° |
|---|---|
| Levensduur: | 30000H |
| Kleur: | Wit |
Hoge Helderheid RGB 1W DC12V Waterdichte LED Lichtmodule voor Buiten en Binnen Reclame
| Lichthoek: | 120 ° |
|---|---|
| Levensduur: | 30000H |
| Kleur: | RGB |
SMD2835 Hoge helderheid 150LM RGB 1,2W DC12V waterdicht LED-lichtmodule voor buiten- en binnenadvertentie
| Lichthoek: | 160 ° |
|---|---|
| Levensduur: | 30000H |
| Kleur: | R/G/B/W |
IP65 SMD2835 RGB LED-module 150 lumen 1.5W DC12V voor buitenborden
| Lichthoek: | 160 ° |
|---|---|
| Levensduur: | 30000H |
| Kleur: | Wit |
IP65 SMD2835 RGB LED-module 150 lumen 1.5W DC12V voor buitenborden
| Lichthoek: | 160 ° |
|---|---|
| Levensduur: | 30000H |
| Kleur: | Wit |

