Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 12v led strip light ] Gelijke 280 producten.
Flexible LED Strip Light DC12V 60led/m SMD 5050 IP67 10W RGB voor verlichting Decoratie Smart Led Strip
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
12 V verlichtingstransformator Schakeling van stroomvoorziening LED-strookverlichting Driver Energiezuinige transformator
| Uitgangsvermogen: | 400W |
|---|---|
| Uitgangsstroom: | 16,6A/33,3A |
| Invoerspanning: | 170-250A |
Groothandel 2835 Pixel Strip Licht Volledige Kleur IP 65 Waterdicht DC12V Led Strip Licht voor Reclameborden
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
IP67 Waterproof LED Strip 5050 DC12V 60LEDs/m Flexible LED Light RGB RGBW 5050 LED Strip Light
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
Hoge Helderheid 5050 RGB LED Strip Licht DC12V Decoratie Strip Licht RGB Wifi IP65 Waterdicht en IP20
| Lengte: | 5m |
|---|---|
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
| LED -chip: | Epistar of aanpassen |
High Bright DC12v Thin Led Tape Flexible Warm White Red Blue Green 120led Luces Led 2835 Led Strip Light
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
High Lumen RGB Flexible Super Bright 5050 Led Strip Light Decoratieve verlichting DC12V LED Lineair Light
| Waterdichte graad: | IP65 |
|---|---|
| Lichaamsmateriaal: | Pc |
| Wanrresy: | 2 jaar |
Witte Rode Groene SMD 5050 Inham Flexibele LEIDENE Strook steekt 12V aan/24V 90 pcs/m
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 50000M per maand |
Hoge Helderheid IP68 5050 RGB Flexibele LEIDENE Strooklichten 12V voor Huisce ROHS
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 50000M per maand |
Smd 5050 150 LEDs LED Strip Verlichting RGB Volle Kleur 5 Meter 12v LED Tape Licht Strip Lint Licht Niet Waterdicht IP20
| Leven: | 30000H |
|---|---|
| Pakket: | 5 m/string |
| Lichtgevende intensiteit: | Hoge helderheid |

