Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 12v led strip light ] Gelijke 280 producten.
Multifunctionele verlichtingsproducten 2m per set LED-strip met FPC flexibele printplaat en Epistar5050 chip
| Spanning: | 12V |
|---|---|
| Chipbron: | SMD5050 |
| Lichte flux: | 300 Lm |
Lange levensduur 50000H waterdichte LED-strips voor buiten voor alle weersomstandigheden
| Energy Efficiency: | Consume significantly less power than traditional incandescent or fluorescent lights, reducing electricity costs. |
|---|---|
| Installation: | 3M Double-sided Tape |
| Voltage: | DC 12V |
Veel gebruikt in decoraties geleid streep licht Smart Flexible Indoor DV12V SMD5050 RGB LED Light Strip Kleurrijke streep lichten Voor huisversiering
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
Hoge Helderheid RGB Volle Kleur DC12V Neon Flexibele LED Strip Licht Voor Flexibele Muur Tape Verlichting
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Wattage: | 4.8W |
| Spanning: | DC 12V |
IP67 Waterproof LED Strip Lights 50000Hrs 12V/24V DC for Outdoor All-Weather Use
| Energie -efficiëntie: | Verbruik aanzienlijk minder vermogen dan traditionele gloeilampen of fluorescentielampen, waardoor d |
|---|---|
| Installatie: | 3m dubbelzijdige tape |
| Spanning: | DC 12V |
12V RGB LED Strip Light SMD5050 Flexible Waterproof Tape voor binnen- en buitenverlichting
| Spanning: | DC 12V |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Levensduur: | 50000 uur |
RGB Led Strip Lights Smd 5050 300 Leds 5Meter 12v Led Tape Light Strip Ribbon Light Not Waterproof IP20
| Itemsnaam: | LED -striplicht |
|---|---|
| LED -type: | SMD5050 |
| IP -klasse: | IP65 |
High Brightness 5M LED Strip Light 2835 12V DC Tape Ribbon String 60LED/m Decoration Natural White
| Itemsnaam: | LED -striplicht |
|---|---|
| LED -type: | SMD2835 |
| IP -klasse: | IP65 |
SMD 2835 Multi-color 12v LED Strip Brightness CCT Dimmable Lights Indoor Home Lighting Strip Light
| Stralingshoek: | 120 ° |
|---|---|
| Pakket: | 5m/rol |
| Model: | LED -striplicht |
Warm Wit Super Helder Flexibel Leveranciers SMD5050 300 Led Smart 12V Waterdicht Cob Led Strip Light
| Items Name: | LED Strip Light |
|---|---|
| LED Type: | SMD5050 |
| Ip Class: | IP65 |

