Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 12v led strip light ] Gelijke 280 producten.
5050 LED Strip Lights Flexible 12V RGB LED Strip Light Kits APP and Remote Control 5M 10M Smart Strip Light for Home and Bar Decoration
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | LED |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
5050 LED Strip Light 12V Bare Board Design Energiebesparend Flexibel licht voor borden en lineaire projecten
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, bluetooth |
Best Sellers Led Light Plant Strip 12V SMD 5050 CRI 80 Flexible RGB Waterproof Led Strip Lights
| Spanning: | DC12V |
|---|---|
| Power -ingangsspanning: | AC110-220V |
| Itemtype: | Lichte Koorden |
Decoratief RGBW 24V 12V Waterdicht Buiten Smart Led Strip Light Custom 5050 5M 10M 15M Wheel Light Strips
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
LED Strip Light LED RGB Buiten Landschapsverlichting Ultra Helder Goedkoop
| LED -lichtbron: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Ingangsspanning (V): | DC5V/12V/24V |
| IP -beoordeling: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
DC12V 5050 leidde Strooklichten 5054 2835 5M Super Bright Flexible Strook de LEIDENE Lichte Flexibele Geleide Strooklichten van Smd
| LEIDENE lichtbron: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | DC5V/12V/24V |
| IP Classificatie: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
12V 2835smd 3000k 4000k 6000k Led Strip Light 24v Light Strip Waterproof 2835 Flexible Led Strip
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
Rgb Geleide Strook steekt 5M 60Led/M Programmable WS2811 RGB 5050 LEIDENE Strook Digitale Adresseerbare Mag aan
| IP classificatie: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
|---|---|
| lengte: | 5m/roll |
| Lampmacht: | 18W/m |
Permanent intelligent LED-strooklicht binnen- en buitenruimte kleurrijke kerstverlichting
| Spanning: | 12V |
|---|---|
| Lamplichaam: | ABS, koper |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, bluetooth |
Buitenste strooklamp Vervaardiger Led Strip Lampen Waterdicht IP67 3000k/4000k/6500k Cob Led Strip
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |

