Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 12v led strip light ] Gelijke 280 producten.
Multifunctionele verlichtingsproducten 2m per set LED-strip met FPC flexibele printplaat en Epistar5050 chip
| Verpakking Details: | 52cm*37cm*26cm |
|---|---|
| Levertijd: | 5-15 dagen |
| Betalingscondities: | Western Union,T/T,D/P |
Hoge-Luminantie 60-LED Intelligente RGB Strip Light 12V Buiten Waterdichte COB Adresseerbare RGB LED Strip
| Invoerspanning: | DC12V |
|---|---|
| LED -bron: | SMD5050 |
| IP -tarief: | IP65 |
IP65-geclassificeerde RGB LED-stripverlichting 12V flexibele tape SMD5050 voor binnen- en buitengebruik
| Spanning: | DC 12V |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Levensduur: | 50000 uur |
Groothandel Cob Large Led Strip DC12V SMD3528 Outdoor Led Flexible Smart Strip Light voor decoratie
| Itemsnaam: | LED -striplicht |
|---|---|
| LED -type: | SMD3528 |
| IP -klasse: | IP65 |
Led Neon Strip Licht SMD 2835 5050 Flexibele Led Verlichting RGB Binnen en Buiten Decoratie Verlichting
| Bemonsteringstijd: | 7 werkdagen |
|---|---|
| IP -beoordeling: | IP65 |
| Verrichtingsvoltage: | 12V/24V |
LED Strip Light 2835 120Led Strip 12v 24v SMD2835 RGBW Flexible USB Dimmable voor binnen- en buitenverlichting Landschapsdecoratie
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | LED |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, bluetooth |
LED Strip WS2812B WS2812 Pixels RGB Digitale LED Strip Flexibele Magic Dream
| LED Type: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Input Voltage(V): | 12V/24V |
| length: | 5m/roll |
Hoge Kwaliteit 5M 2835 SMD LED Strip Binnen Decoratie 240 LED's 24V 12W/M Licht Kleurrijk 4000K 12V Schakelmodus Controller
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
LED Strip Waterproof RGB 5050 SMD LED Smart Strip Lights Remote Controlled
| LED -type: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Ingangsspanning (V): | 12V/24V |
| Lengte: | 5m/rol |
LED Strip Light Power Supply 100W 200W 350W DC12V 24V Led Driver Waterproof IP67 Power Supply
| Modelnummer: | XH-100W |
|---|---|
| Uitgangspanning: | 12V |
| Invoerspanning: | 180-264V |

