Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 12v led strip light ] Gelijke 280 producten.
LED Lichtstrips Slimme Flexibele 12V LED Lichtsets Voor Slaapkamer Plafond Led Rigid Strip
| LED -lichtbron: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Ingangsspanning (V): | DC5V/12V/24V |
| IP -beoordeling: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
Maïskolf van 12V 24V IP20 leidde Lichte Witte Flexibel van de Bandstrook voor Decoratie 8mm 5 Meters/Broodje
| Inputvoltage (v): | DC12V/24V |
|---|---|
| Verlichtingskleur: | 2700k 3000k 4000k 6500k |
| IP Classificatie: | IP20 |
14W de maïskolf leidde Flexibele Bandstrook Lichte IP20 12V 10mm 5 Meters/Broodje voor Decoratie
| Modelnummer: | Maïskolf-300D |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | DC12V |
| Verlichtingskleur: | 3000K/4000K/6000K |
Permanente verlichtingsoplossing voor buiten led strip decoratieve verlichting voor gevels van gebouwen
| Naam van het product: | Kerstverlichting Led String |
|---|---|
| Gebruik: | buitenlandschap |
| Materiaal: | PC's |
LEIDENE van het Pixelkerstmis van DC12V 1W Pixel Lichte LEIDEN Strooklicht Openlucht 3 leidde binnen
| Punt: | adverterende tekenbrief |
|---|---|
| Maat: | volgens behoeften |
| IP-tarief: | Openluchtip67 |
Hoogwaardige module DC12V 0,75W Eénkleurige LED-luchten Veranderbare kleurencontroller Strip Led Pixel Light Buitenlucht
| Kijkhoek: | 120 ° |
|---|---|
| Lichtgevende intensiteit: | Hoge helderheid |
| Itemsnaam: | LED-module |
8mm neonstrooklamp 2835 LED 120LEDs/m 24V/12V Flexibel siliconen voor borddekoratie
| Ingangsspanning (V): | DC12V/24V/220V |
|---|---|
| Lampvermogen: | 10w/m |
| Maat: | 8*16 mm |
Smart Flexible Indoor DV12V SMD5050 RGB LED lichtstrook kleurrijke lichtstrook voor huisversiering
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
|---|---|
| Chipmateriaal: | Ingan, Algainp, Gap, Epistar, 5050 RGBW LED |
| Garantie: | 2 jaar |
Fabrikant DC12V Flexible LED Strip SMD2835 High Brightness 300 LEDS/m Safety Led Light Strip
| Items Name: | LED Strip Light |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy |
| Ip Class: | IP65 |

