Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 12v led strip light ] Gelijke 280 producten.
Op maat gemaakte LED Strip 5050 12V/24V 60 Leds Strip 12v 24v SMD2835 RGBW Flexible LED Light Strip Decoratie
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
Flexibele Sign Strip Waterdicht 12V/24V SMD2835 RGBW Flexibel 50m Rol Buiten Decoratie Lichtbron
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
12v 60leds/M Rgb Geleide Strook Ws2811 SM16703 UCS1903 5m van 20IC
| Geleid Type: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | 12V/24V |
| lengte: | 5m/roll |
LED Flexibele Neon Strip 30/40/50m Flexibele Neon Buizen 24V/12V/5V DC Siliconen Ronde LED Neon Strip Licht
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
het Silicone van de LEIDENE van 12V 6X12mm Lichte IP67 Flexibele SMD 2835 LEIDENE Neonkabel Strook
| Lichte kleur: | W/WW/R/G/B/IB/Y/LY/P/PP/O |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP67 |
| Grootte: | 6*12mm |
Hoogrendement Neon LED Flexibele Aquariumverlichtingsband 12V Led Lampen Waterdicht Zacht LED Flex Neon Licht
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
WS2811 het flexibele Geleide Licht van de de Kleurenkabel van de Strook Adresseerbare 5050 RGB 12V 24v 300LEDs Droom
| LEIDENE Hoeveelheid: | 60leds/m |
|---|---|
| IP Klasse: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Macht: | 14.4W/m |
LEIDENE Strook Goede kwaliteit 12V 24V 5054 SMD 5M Flexibel Enig Kleur Geleid de Bandlicht van 300LED
| LEIDENE Hoeveelheid: | 60leds/m |
|---|---|
| IP Klasse: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Macht: | 60W / 5M, 12W/M |
Customized Flexible Neon LED Light Strip Indoor Ceiling Landscape Application Various Colors Built-in Silicone
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
Waterdichte led-voeding 150W 12V 24V Buitenvoeding voor led-strooklichten
| Producten: | ODM&OEM |
|---|---|
| Uitgangsstroom: | 12,5A/6,25A |
| Uitgangsvermogen: | 150 W |

