Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 12v led strip light ] Gelijke 280 producten.
LED-module 3 LED per module SMD 2835 LED-strook Hoge helderheid 0,5W 12V gelijkstroomlichtbron
| Waterdichte graad: | IP65 |
|---|---|
| LED ATTY: | 3 pc's |
| Kleurtempretuur: | 12000K |
Module LED Eave Lights Veranderbare kleur 12v Rgbw Controller Strip Led Pixel Light
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Indoor en Outdoor 400W 12V Led Driver Led Voeding Hoge Kwaliteit IP67 Waterdicht voor Decoratieve Verlichting
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
Geleid Neon Waterdicht Flexibel Geleid Neonlicht 5m Broodje Waterdicht Kit Flexible Led Light Strip
| Verpakking: | 5 meters/Broodje |
|---|---|
| Inputvoltage (V):: | 12V/24V/110V/220V/230V |
| Itemtype: | Neonlichten |
Van RGB LEIDENE van SMD5050 IP67 LEIDENE Pixelkerstmis Strook Lichte 0.9Watt DC15V
| Punt: | adverterende tekenbrief |
|---|---|
| Maat: | volgens behoeften |
| IP-tarief: | Openluchtip67 |
LEIDEN van de mirakelboon F5 DC5V IP67 12lm 9mm Epistar Pixellicht voor Teken
| Stralingshoek: | 120 graad |
|---|---|
| LEIDEN Type: | F5 |
| Kleur: | Enige Kleur |
IP67 Materiaal Intelligente LED Decorative Light String voor permanent binnen- en buitenwerk
| Spanning: | 12V |
|---|---|
| Lamplichaam: | ABS, koper |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, bluetooth |
Hoge efficiëntie LED-driver stroomvoorziening waterdicht IP67 LED Mesh Screen LED-module LED-puntlicht 110-240AC constante spanning
| Opslagtemperatuur: | -40°C tot +60°C |
|---|---|
| Vooruitzichten: | Gesloten waterdichtheid |
| Verpakking: | 10 stuks/ctns |
Permanent Buiten Led Lampen Aluminium Profiel IP67 Smart Wifi Controller Huis Exterio Kerstfeest Rgb Led Pixel Light
| Kleurtemperatuur: | 2000-6500k |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Leven: | 30000H |
De maïskolf leidde Strook Geleide Band Lichte CRI90 12v 24v Flexibele Witte Dotless Luces Flip Chip
| LEIDENE Hoeveelheid: | 480leds/m |
|---|---|
| IP Klasse: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Macht: | 9W/M |

