Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 12v led strip light ] Gelijke 280 producten.
30 LEIDENE van het watts Constante Voltage Voeding 12VDC/gelijkstroom 24V voor LEIDENE Pixellichten
| Verpakking Details: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W: 11KGS N.W.: 10KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
LED Driver 36V 100W LED Voeding Waterdicht IP67 LED Transformator voor LED Tape LED Strip Binnen Buiten
| Itemsnaam: | Stroomvoorziening |
|---|---|
| Schaalmateriaal: | Aluminiumlegering |
| IP -klasse: | IP67/IP65 |
12mm IP67 0.3W van mirakelbean ucs 1903 RGB LEIDEN Pixellicht
| Toepassing: | Landschap |
|---|---|
| Macht: | 0.3W |
| Garantie (Jaar): | van 2 jaar |
Beste kwaliteit Enkele Kleur 3 Smd9240 Led Module Bewegwijzering Licht Outdoor Lens 3.5w Lampen 12v
| Stroom: | 1.5W |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Type: | LED -modules |
Multi-Color RGB LED Neon Strip Licht 12V IP65 Waterdichte Decoratieve Verlichting
| Spanning: | DC 12V |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Levensduur: | 50000 uur |
Hoge kwaliteit Verschillende led-module en Beste producten Enkele Kleur 3 SMD9240 Led Module Signage Licht Outdoor Lens 3.5w Lampen 12v uit China, China's toonaangevende productmarkt Enkele Kleur LED-module 3.5
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
Beste producten Eenkleurig 3 Smd9240 Led Module Signage Light Outdoor Lens 3.5w Lights 12v
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
waterdichte indoor en outdoor 300W 12V Led Driver Led Voeding Hoge Kwaliteit IP67
| Stroom: | 250W, 300W, 350W, 400W |
|---|---|
| Chipmateriaal: | Ingan, Algainp, Gap, Epistar, 5050 RGBW LED |
| Gewicht: | 1.45kg |
Ultrathin zilver AC200V LED stroomvoorziening 400W constante spanning LED-driver voor strooklichten
| Modelnummer: | XH-400W |
|---|---|
| Uitgangspanning: | 12V |
| Ingangsspanning: | 200-240V |
SMD2835 42LM 0,75W DC12V waterdicht LED-lichtmodule voor buiten- en binnenreclame
| Lichthoek: | 120 ° |
|---|---|
| Levensduur: | 30000H |
| Kleur: | Wit/groen/blauw/rood |

