Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 12v led strip light ] Gelijke 280 producten.
40mm 50mm DC24V Waterdichte Rgb LEIDEN Pixellicht voor de Bouw van Verlichting
| Punt: | adverterende tekenbrief |
|---|---|
| Maat: | 40 mm |
| IP-tarief: | IP67 |
maakt de Constante het Voltage LEIDENE van 12V 24V Voeding 200W IP67-Aluminiumlegering Shell waterdicht
| kleur: | Dark Grey |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Shell materiaal: | aluminiumlegering |
300W constant de Voedinghoog rendement van de Huidige Transformatoromschakeling voor Geleid Licht
| kleur: | Dark Grey |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Shell materiaal: | aluminiumlegering |
LED Driver Transformator Verlichtingsdriver Schakelende Voeding IP67 AC100-260V 60W 100W 200W met Hoog Vermogen
| Modelnummer: | Xh-100w-B |
|---|---|
| DIMENSIE: | 225*53*19mm |
| Uitgangsspanning: | 12V/24V |
Outdoor Voeding DC12V DC24V Waterdichte Led Driver voor Lichtmodule
| Opslagtemperatuur: | -40°C tot +60°C |
|---|---|
| Levensduur: | 50.000 uur |
| Outputwatts: | 100W - 600W |
WS2811 van RGB Pixel LEIDENE leiden van het de Kleurenpixel Koordlichten 5V 12V Programmeerbare 12mm Slimme Volledige
| Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar, 3years-garantie |
| Toepassing: | DMX-Verlichtingsoplossing |
Lage Prijs Slanke LED Voeding IP67 Binnen Buiten 500W LED Strips Driver DC24V Schakelende Voeding
| Uitgangsvermogen: | 480W |
|---|---|
| Type: | IP67 waterdichte LED -voeding 12V |
| Werktemperatuur: | -20°C-+60°C |
DC 12V 3 stuks SMD 5050 Diffuse RGB LED Pixel, Adreserbare RGB LED Strip 30mm led pixel puntlicht
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
50 - 60HZ 12V het Voltage12v gelijkstroom LEIDENE van 5A Constante Voeding voor LEIDENE Lichten
| Verpakking Details: | 38*29*15CM/50PCS G.W: 16KGS N.W.: 15KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
150W constante Voltage LEIDENE Voeding voor kabeltelevisie, 24V HOOFDbestuurder
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -30°C-+50°C |
| Beschermingsklasse: | IP67 |

