Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 12v led strip light ] Gelijke 280 producten.
Openluchtac aan Constante het Voltage LEIDENE van Gelijkstroom Milieuvriendelijke Voeding 12V 100W
| Verpakking Details: | 45*31.5*20CM/50PCS G.W: 20KGS N.W.: 19KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
DC12V silicium Flexibele LEIDENE Neonstrook 6mm 8mm 10mm IP65 120Leds
| Toepassing: | LANDSCHAP, neontekens/decoratief |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Kleur: | Witte, Blauwe, Gele, Rode, Oranje, Groene, Purpere enz. |
Openluchtip67 9mm Geleide Flexibele Strook Enige Kleur 3 Jaar Garantie
| Uitgangsspanning: | DC5V |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 0.3W |
| kleur: | RGB full color |
10W de Constante het Voltage LEIDENE van DC12V 0.83A Voeding van DC12V voor Openluchtlampen
| Verpakking Details: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W: 11KGS N.W.: 10KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
40W AC90 - 130V Constante Voltage LEIDENE Voeding 12V gelijkstroom, Waterdichte HOOFDbestuurder
| Verpakking Details: | 47*24*17.7CM/45PCS G.W: 14KGS N.W.: 13KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Constante Voltage12v 24V LEIDENE Voeding 50Hz - 60HZ 100W Schakelaarwijze
| Ingangsspanning: | AC90-130V/170-250V |
|---|---|
| Materiaal: | Ijzershell |
| Efficiëntie: | 85% |
24V 10A 120W IP67 Waterdichte Geleide Bestuurderstransformator met Ce ROHS
| Verpakking Details: | 45*31.5*20CM/50PCS G.W: 20KGS N.W.: 19KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Constante Huidige 12V LEIDENE Voeding
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Constante het Voltage LEIDENE van de kortsluitingbescherming Voedingdc12v 20W Openluchtlichten
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 50000pcs per maand |
Van het hoofd douane100w 24V gelijkstroom Constante Voltage Bestuurdersvoeding voor LEIDEN Teken
| Verpakking Details: | 45*31.5*20CM/50PCS G.W: 20KGS N.W.: 19KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |

