Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 12v led strip light ] Gelijke 280 producten.
Waterdichte het Pixel LEIDENE van SMD2025 12V IP67 Lichte 0.15W 9mm
| Grootte: | 9mm |
|---|---|
| Kleur: | Rood/groen/blauw/geel/wit/warm wit |
| Punt: | LEIDEN Pixel Licht Koord |
SMD2835 Hoge helderheid 150LM RGB 1,2W DC12V waterdicht LED-lichtmodule voor buiten- en binnenadvertentie
| Lichthoek: | 160 ° |
|---|---|
| Levensduur: | 30000H |
| Kleur: | R/G/B/W |
Waterdichte LED-modules Meerkleurige LED-module Led-module Dc12v Led-achterlicht-injectie-module
| Certificering: | CE, RoHS |
|---|---|
| Toepassing: | Adverterende Kanaalbrief |
| Product Name: | Injectie Geleide Module |
Hoge helderheid SMD2835 180LM RGB 1.2W DC12V LED-lichtmodule voor buiten- en binnenreclame
| Lichthoek: | 160 ° |
|---|---|
| Levensduur: | 30000H |
| Kleur: | R/G/B/W |
Laagspanning DC12V RGB LED-paneel voor reclamedisplayboxen in winkelcentra, buitenhotelsignalisatie en letters
| Lichthoek: | 160 ° |
|---|---|
| Levensduur: | 30000H |
| Kleur: | R/G/B/W |
IP65 SMD2835 RGB LED-module 150 lumen 1.5W DC12V voor buitenborden
| Lichthoek: | 160 ° |
|---|---|
| Levensduur: | 30000H |
| Kleur: | Wit |
IP65 SMD2835 RGB LED-module 150 lumen 1.5W DC12V voor buitenborden
| Lichthoek: | 160 ° |
|---|---|
| Levensduur: | 30000H |
| Kleur: | Wit |
Stroomvoorziening Led Driver 12V 24V waterdicht 200W 250W 300W 350W 400W Led Power
| Bergingstemperatuur: | -20°C tot +60°C |
|---|---|
| Uitgangsspanning: | 12V 24V gelijkstroom |
| Frequentie: | 50-60 Hz |
12V 24V DC LED Voeding IP67 Transformator LED Driver Voor LED Licht
| Sollicitatie: | LED -licht |
|---|---|
| UITGANGSvermogen: | 200W |
| Trefwoord: | geleid bestuurder, geleid stroomtoevoer |
86% de efficiency 8.3A 200w maakt Geleide Voeding 12v 24V waterdicht
| Toepassing: | LEIDEN licht |
|---|---|
| Outputmacht: | 200W |
| Sleutelwoord: | de geleide bestuurder, leidde voeding |

