Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 12v led strip light ] Gelijke 280 producten.
Adreseerbaar LED-strooklicht IP67 Waterdicht DC12V DC24V Module Design 3M Tape Indoor Outdoor Decoratie
| CCT: | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K. |
|---|---|
| Dimbaar: | Ja |
| Model: | LED -striplicht |
High Quality Flexible RGB LED Strip DC12V SMD5050 LED Tape Deceration Lighting 60LEDS Led Strip Light
| Itemsnaam: | LED -striplicht |
|---|---|
| LED -type: | SMD5050 |
| IP -klasse: | IP65 |
Flexibele verlichting SMD2835 DC12V RGB flexibele LED strip licht voor reclame
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Wattage: | 72 W |
| Spanning: | DC 12V |
SMD5050 DC12V RGB Flexibele LED Strip Licht voor Flexibele Muur Tape Verlichting
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Wattage: | 18W |
| Spanning: | DC 12V |
Smart Flexible RGB LED Strip Lights WS2811 Individuele aanspreekbaar met app control 12V/24V Home Decoration Lighting
| IP -beoordeling: | IP65 |
|---|---|
| Product: | strips Light 12V/24V |
| Controlemethode: | Afstandsbediening |
Dimbaar Flexibele LED Strip Verlichting Hoge Helderheid RGB/Enkele Kleur Tape Licht voor Thuis Feest Decoratie
| IP -kwaliteit: | 65 |
|---|---|
| LED -bron: | SMD2835 |
| LED ATTY: | 30/60/90/120/144 |
24V 12V Voeding Waterdicht Hoge Kwaliteit LED Driver voor LED Strip Verlichting LED Module CE RoHS Gecertificeerd
| Dimensie: | 225*53*19 mm |
|---|---|
| Verbinding: | Draad |
| Gebruik: | Led-disply, led-licht, led-strip |
60 leidde LEIDENE van /M 12V 24V Strook Lichte Enige Kleur SMD3528 voor Binnen Openluchtdecoratie
| LED lichtbron: | smd3528 |
|---|---|
| Kleurentemperatuur (GDT): | 3000-6000 |
| kleur: | R/G/B/Y/O/W/CW/WW |
12V Smd5050 RGB 60Led/M Led Strip Lights voor Kerstmisdecoratie
| LEIDENE lichtbron: | smd5050 |
|---|---|
| Kleur: | R/G/B/Y/W |
| IP: | IP20 IP65 IP68 |
5050 Smd 3 leidden LEIDENE van de Module0.75w 12v Ip67 RGB Injectie Module Geleide Strook Lichte Module
| Grootte: | 77*16.7*7.8MM |
|---|---|
| Voltage: | Gelijkstroom 12V |
| Type: | LEIDENE Modules |

