Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 12v led strip light ] Gelijke 280 producten.
Openlucht Constante Voltage LEIDENE 18V AC gelijkstroom Voeding voor LEIDENE Kanaalbrieven
| Verpakking Details: | 47*24*17.7CM/45PCS G.W: 14KGS N.W.: 13KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Constante het Voltage LEIDENE van gelijkstroom 5V 60 W 330mA Voeding met 2 JAARgarantie
| Verpakking Details: | 38*29*15CM/50PCS G.W: 16KGS N.W.: 15KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
LED Driver 12V 100W LED Voeding Waterdicht IP67 LED Transformator voor LED Tape LED Strip Binnen Buiten
| Itemsnaam: | Stroomvoorziening |
|---|---|
| Schaalmateriaal: | Aluminiumlegering |
| IP -klasse: | IP67/IP65 |
Different led module and Best products Single Color 3Led Module Signage Light Outdoor decorations
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
Geleide bestuurders12v 24v 36v 48v 100W 150w 200w 250w 300w 350w 400w 500w 600w 1000w Voeding
| Outputmacht: | 100W 150w 200w 250w 300w 350w 400w 500w 600w 1000w |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
| Inputvoltage: | 90-130V/170-250A |
Led Driver 100W 200W 400W 600W 800W Led Voeding voor Led Lampen
| Itemsnaam: | Stroomvoorziening |
|---|---|
| Waterdicht: | IP67 |
| Efficiëntie: | 85% |
Hoge energie-efficiëntie Sterke aanpasbaarheid 110V 220V AC LED-driver stroomvoorziening IP67 waterdicht
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Type: | LED -voeding |
| Power Dissipation: | 0,72,2W, 0,3 W, 0,24 W/LED, 1,5 |
High Energy Efficiency Strong Adaptability 110V 220V AC LED Driver Power Supply IP67 Waterproof For Commercial LED light
| DC-uitgangsspanning: | 12V |
|---|---|
| Invoerspanning: | AC 170-265V |
| Chipmateriaal: | Ingan, Algainp, Gap, Epistar, 5050 RGBW LED |
SMD2835 IP67 RGB LED Lichtmodule 1,5W 150LM 12V DC Ingang Volledige Kleur Lichtbron
| Lichthoek: | 160 ° |
|---|---|
| Levensduur: | 30000H |
| Kleur: | Wit |
IP65 SMD2835 RGB LED Module High Intensity 150 Lumen 1.5W for 12V Outdoor Signs
| Lichthoek: | 160 ° |
|---|---|
| Levensduur: | 30000H |
| Kleur: | Wit |

