Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
7515 Full Color LED Module IP65 Waterdicht voor winkelvoorziening Signage Door Head Lighting
| Werk Volt: | DC5V |
|---|---|
| Product NMAE: | 7515 LED-module |
| Lichttype: | geleide moule |
9 mm RGB LED Pixel Light IP67 BIS gecertificeerd voor podiumplafondsfeer en bewegwijzeringverlichting
| Werk Volt: | DC5V |
|---|---|
| Controlesysteem: | DMX512 |
| Product NMAE: | XH-HE0901M |
IP67 waterdicht 30 mm RGB LED-pixellicht en perfect voor podium- en gebouwgevelverlichting
| Werk Volt: | DC12V |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuurbereik: | -20°C tot 60°C |
| IP -klasse: | IP67 |
30 mm IP67 waterdicht RGB LED-puntlicht voor buitenbouw en podiumverlichting
| Werk Volt: | DC24V |
|---|---|
| Producttoepassing: | Binnen/Openluchtverlichting |
| Controlesysteem: | DMX512 |
48V Smart App Control IP67 Buitenpunt Verlichting Pixel Punt Lichtbron met PC Behuizing
| Optionele accessoires: | Transparant masker, mesh-masker |
|---|---|
| Connector: | 3PIN JST man en vrouw |
| Nominaal vermogen: | 1,5 W |
Heldere en duurzame LED-puntverlichting met een diameter van 30 mm, DC24V-voeding en IP67 waterdichtheid, voorzien van energiezuinige SMD3535 LED's
| Trefwoord: | het geleide licht van het pixelpunt |
|---|---|
| LED -lichte hoeveelheid: | 3 LED's |
| LED-type: | Epistar SMD3535 Led-puntlicht |
Duurzaam 30 mm DC24V LED-puntlicht met IP67 waterdichte beoordeling, met flexibel verlichtingsontwerp en heldere SMD3535 LED's
| Trefwoord: | het geleide licht van het pixelpunt |
|---|---|
| LED -lichte hoeveelheid: | 3 LED's |
| LED-type: | Epistar SMD3535 Led-puntlicht |
IP67 Waterdicht 30mm DC12V LED Puntlamp met Flexibel Verlichtingsontwerp en Duurzame PC Materiaal Behuizing met SMD3535 LED's
| Trefwoord: | het geleide licht van het pixelpunt |
|---|---|
| LED -lichte hoeveelheid: | 3 LED's |
| LED-type: | Epistar SMD3535 Led-puntlicht |
IP67 waterdicht 30mm DC12V LED puntlicht met flexibel lichtontwerp met SMD3535 LED's en PC-materiaal
| Trefwoord: | het geleide licht van het pixelpunt |
|---|---|
| LED -lichte hoeveelheid: | 3 LED's |
| LED-type: | Epistar SMD3535 Led-puntlicht |
30mm DC12V SMD3535 IP67 Waterdichte LED Puntverlichting PC Materiaal Flexibele Verlichting
| Trefwoord: | het geleide licht van het pixelpunt |
|---|---|
| LED -lichte hoeveelheid: | 3 LED's |
| LED-type: | Epistar SMD3535 Led-puntlicht |

