Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
Buiten 40mm 50mm SMD3535 DMX 512 Digitale RGB Led Pixel IP67 Waterdicht
| Werkspanning: | DC24V |
|---|---|
| Materiaal: | PC-shell |
| Beoordeel vermogen: | 0,75 W |
5Wire RGB Full Color Changing 1.5W DC 24V IP67 Waterdicht Led Point Light voor decoratieve verlichting
| Kri: | Ra>85 |
|---|---|
| Item: | Advertentiebrief |
| Installatietype: | Oppervlakte gemonteerd |
P8 Indoor RGB Full Color DC5V Flexibel Transparant LED Filmscherm Indoor Transparant Film LED Display Scherm
| Pixelstijl: | P8 |
|---|---|
| Weergavetechnologie: | Geleid |
| Lichtstroom: | Aanpasbaar |
Smart LED Point Light Source DC12V 30mm IP67 Pixel Dot Waterproof RGB Facade Lighting Event Stage PC Body
| IP-klasse: | IP 67 |
|---|---|
| LED -merk: | Wonderboon |
| Materiaal: | PC |
Holiday LED Pixel Point Light DC12V SMD3535 RGBW Chasing Light Round 30mm Smart Christmas Permanent Residential Light
| Werkspanning: | DC12V |
|---|---|
| Kijkhoek: | 120 |
| LED-chip: | SMD3535 |
25mm Puntlichtbron RGB DC12V Reclameborden Buiten Gebouw Landschapsverlichting Waterdichte Led Puntlichtbron
| LED-chip: | SMD3535 |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| MAAT: | Diameter 25 mm |
Miracle Bean Hoge Helderheid 50mm Waterdicht Aangepast IP67 3.5W 24V SMD3535 Buiten RGBW LED Puntlicht
| Werktemperatuur: | -20 ℃ -60 ℃ |
|---|---|
| lichaamsmateriaal: | PC |
| Diameter: | 50 mm |
Hoge helderheid LED-puntlichten Duurzame puntlichtbron Buiten decoratie IP67 DC12V voor landschap Commercieel gebouw
| lichaamsmateriaal: | PC |
|---|---|
| Type: | Geleid |
| Lichtbron: | SMD3535*6 |
Buiten Permanente verlichting RGB RGBW IP67 Waterdicht LED Pixel Point Lichtbron
| Applicatie: | Landschaps- en verlichtingstechniek |
|---|---|
| Stroom: | 0.8W |
| Omgevingstemperatuur: | -40 ℃ -60 ℃ |
Permanent Buiten Led Lampen Aluminium Profiel IP67 Smart Wifi Controller Huis Exterio Kerstfeest Rgb Led Pixel Light
| Kleurtemperatuur: | 2000-6500k |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Leven: | 30000H |

